Wpis z mikrobloga

Właśnie udało mi się kupić Kiton - Kiton Men w starej butelce z 2015r.
Dokładam go do mojej największej rozbiórki po świętach tu pod tagiem, będzie po 1.5/ml
Udało mi się też kupić drugą butelkę Costume National, więc będzie około 150ml do rozlania
Ponadto będzie Pure Havane co już wiadomo i 1 million Prive po 2.3/ml i Guerlain Ideal Cologne po 1.8/ml
Puściłem dziś lekką reką 1,5 kafla na perfumy na same święta. Brawo Ja :)

Jak wszystko przyjdzie po świętach to będe wołał zainteresowanych pod tagiem #rozbiorka
#perfumy
  • 46
@dr_love: Costume szukałem specjalnie dla ludu, bo zrobiłeś dzisiejszym wpisem poruszenie w narodzie :)
Dla mnie wystarczyła by jedna butelka i połowe bym oddał. Także jako dobry samarytanin nie chce mi się odlewać hektolitrów ale z tym zapachem zrobiłem wyjątek ze względu na milion chętnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SnoobDuog: jak będzie dużo chętnych to odpuszcze kitona, bo aż takiego parcia nie mam na razie na zapachy letni wiosenne i może rozbiore go bliżej wiosny. W styczniu chce coś jeszcze zimowego rozebrać dla mireczkow i sam przy okazji uzupełnic. Fajne że na wykopie to się rozwija. Zamiast kupować cała flaszkę można parę innych zapachów poznać.