Wpis z mikrobloga

@Milo1: czyli jeszcze prostsze połączenie będziesz mieć, ja musiałem dokupić konwerter rca bo w ori radiu nie ma wyjścia na wzmaka. W bagażniku bardzo mało miejsca zajmuje, ona ma raptem niecałe 30cm na 30cm. Z tej aukcji co link wysłałem jest ten komfort że jak nie będzie Ci odpowiadać to w ciągu 14 dni mozesz zwrócic bez podania przyczyny.
@kroliczasty: Nie no, jak już zamontuje to nie będzie chciało mi się tych kabelków odłączać i zwijać, więc pewnie zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie jak jest z tymi kabelkami, coś trzeba dokupić? Ogólnie jak wygląda sprawa z montażem...
@Milo1: w radiu masz pewnie wyjście na wzmaka, więc wystarczą tylko kable. Ja kupiłem zestaw peying w którym jest wszystko co potrzebne - coś koło 60 zł chyba zapłaciłem. Najpierw plus z bezpiecznikiem do akumulatora, później wzbudzenie z radia żeby wzmak startował jak radio włączysz, minus jako masa ja podpiąłem się pod zaczep kanapy tył - miejsce jakby idealnie przygotowane pod to :D no i kable sygnałowe z radia do wzmaka.