Wpis z mikrobloga

@xgamecenter_pl: Siemanko panie majster. Parę dni temu moje ps4 wywaliło bloda ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jako że ma juz swoje lata(CUH-1116A) to po prostu wyłączyłem ją z kontaktu odczekałem 10 sekund i naprawiła się :D. Konsoli nigdy nie czyściłem, znaczy raz ostatnio próbowałem sam ją odpuściłem przy odłączaniu tego malutkiego kabelka bo czułem go urwę :/. Powiedzcie mi jeśli były już takie objawy jak ten blod plus czasem chodzi jak odkurzacz to odpłaca się ją wam podrzucić na czyszczenie plus wymianę pasty czy raczej cieszyć się wspólnymi chwilami do końca i szykować się już na kupno prosiaczka :D?

P.S Wesołych świąt!
#ps4 #ps4
  • 5
@KierownikW10: Myślisz że mimo tego bloda będzie cacy? Swoją drogą to przeczytałem swój wpis jeszcze raz i chciałbym szczerze przeprosić każdego kto musiał się męczyć z tymi błędami. No napisane jak jakaś sroga patologia z olx :(
Jeśli jesteś z okolić Śląska to podrzuć konsolę,


@xgamecenter_pl: Jestem, jestem! Jestem z dolnego śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cholera kojarzę was że jesteście całkiem rzetelni ile dla mireczka byłby koszt takiego czyszczenia z wymianą pasty? Bo nie wiem czy u siebie mam jakiś rzetelny serwis :(