Wpis z mikrobloga

Nawet największy Chad dynamiczniak nie musi zagadywać do dziewczyn. Czemu? Bo one dla Chada przełamują bariery społeczne i same zagadują. A jesli na to są zbyt wstydliwe to dają takie znaki pozawerbalne, że nawet aspergerowiec by się domyślił. Jeśli chodzi o zdobycie nasienia supersamca wszelkie zasady które stosuje się wobec samców beta przestają mieć znaczenie.
Ruchanie na pierwszym spotkaniu? OK (dla bety: Ja taka nie jestem!)
Seks bez gumek bo zdąży wyciągnąć ? OK( dla bety: chyba cie #!$%@?ło)
Eksperymenty? OK (dla bety: Masz mnie za dziwkę żeby takie rzecz robić ze mną?)
Jazda starym złomem? OK, widać że nie jest materialistą (dla bety: co z ciebie za facet że takim grałem jeździsz zasrany biedaku?)
Przejawianie impulsywnych zachowań agresywnych bo ktoś się spojrzał OK, moja miłość go zmieni (beta się #!$%@? na mordę i przeklnie "o nie chory #!$%@? uciekać!" )
Itp. Itd...

#przegryw #zwiazki #p0lka #chad
  • 37
@Reyman9

?xD

Zawsze piszę, że jestem na podobnym poziomie atrakcyjności co mój niebieski. Bo to prawda według wielu różnych osób.

On moim zdaniem jest przystojny, ja jego zdaniem jestem piękna.

Ewentualnie jeszcze zdarza mi się napisać, że w jego skali jestem 10. No po prostu jestem w jego typie i dobrze.

Teraz o tym wspomniałam bo to zabawne zarzucać osobie np szczupłej że chce szczupłego partnera. Lub ładnej że chce ładnego.
Oczytanej,
@ruok: Ja jestem raczej szczupły ale może być dziewczyna z nadwagą, jestem wysoki i nie przeszkadzają mi dziewczyny 165.
Tak po prostu zwróciłem tylko uwagę, cieszy mnie to że czujesz się piękna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruok: Teraz to każda chce modela nawet taka mocne 7/10 chce 10/10 bo inaczej się obrazi na swiat, to trochę #!$%@? ale trzeba jakoś dożyć do tej 65r.ż :D
@Reyman9

Czasem tak się czuję, czasem nie, ale na pewno cieszę się z tego, że tak sądzi o mnie ukochana osoba.

Imho są różne gusta, na pewno nie dla każdego będę ohhhh piękna, bo ludzie lubią różne rzeczy. To raczej oczywiste. Nie mylmy uważania się za cud świata z dostrzeganiem tego, że się spoko wygląda:)

Ja nie miałam nigdy listy wymagań, i ciężko mi uwierzyć że laski serio chcą by facet jednocześnie
@ruok: Nie znam Cię wiec nie oceniam, miałem na myśli tylko twój styl pisania. Możesz i być panienką 10/10, kto wie, jedynie zwróciłem uwagę na Twój wywyższający się styl pisania.
Wiadomo że ludzie dobierają się na podstawie swoich gustów i upodobań, a więc dla swojego narzeczonego jesteś najpiękniejsza. I musisz być wyjątkiem że nie masz aż tak obszernej listy wymagań, dzisiaj każda dziewczyna chce iść na gotowe bo taki jest obecnie
@Reyman9

Nie miałam zamiaru się wywyższać, raczej podkreślić jak bawi mnie założenie, że dla przystojnych facetów każda kobieta złamie wszystkie swoje zasady ;)
Znam wiele bardzo atrakcyjnych kobiet, które nie wpisują się w ten stereotyp. Ale w sumie większość z nich poza wyglądem oferuje też jakieś inne rzeczy jak np. inteligencja. A wy zazwyczaj mówicie o typowych wiejskich karynkach, których jedynym osiągnięciem jest pochwalenie się facetem...a potem płaczecie za takimi mało ogarniętymi