Wpis z mikrobloga

Nawet największy Chad dynamiczniak nie musi zagadywać do dziewczyn. Czemu? Bo one dla Chada przełamują bariery społeczne i same zagadują. A jesli na to są zbyt wstydliwe to dają takie znaki pozawerbalne, że nawet aspergerowiec by się domyślił. Jeśli chodzi o zdobycie nasienia supersamca wszelkie zasady które stosuje się wobec samców beta przestają mieć znaczenie.
Ruchanie na pierwszym spotkaniu? OK (dla bety: Ja taka nie jestem!)
Seks bez gumek bo zdąży wyciągnąć ? OK( dla bety: chyba cie #!$%@?ło)
Eksperymenty? OK (dla bety: Masz mnie za dziwkę żeby takie rzecz robić ze mną?)
Jazda starym złomem? OK, widać że nie jest materialistą (dla bety: co z ciebie za facet że takim grałem jeździsz zasrany biedaku?)
Przejawianie impulsywnych zachowań agresywnych bo ktoś się spojrzał OK, moja miłość go zmieni (beta się #!$%@? na mordę i przeklnie "o nie chory #!$%@? uciekać!" )
Itp. Itd...

#przegryw #zwiazki #p0lka #chad
  • 37
@LajfIsBjutiful: z antropologicznego puntu widzenia to wszystko ma sens co napisales. Wynika to z checi przetrwania (zapewnienie bezpieczenstwa) i przekazania odpowiednich genow swojemu potomstwu (chad = sila itd.). Nie wiem dlaczego to ludzi nadal dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem, co jest dziwnego w tym, ze kobieta woli bogatego faceta niz biednego. Kazda kobieta chce czuc sie bezpiecznie i chce miec zdrowe i piekne dzieci.
mnie to nie dziwi, tylko dziwi mnie to #!$%@? wciskane od dzieciństwa o byciu miłym i uprzejmym


@LajfIsBjutiful: zgadza sie. To jest dziwne. Nie jest to prawda. Nawet karanie chlopca jak cos zle zrobi nie jest dobrym pomyslem. Takie zachowanie zabija w nim meskie cechy. Oczywiscie trzeba dzieci karac ale z umiarem. Facet nie powinien byc do przesady mily bo nie do tego zostal stworzony. Chamom w zyciu jest latwiej bo
@LajfIsBjutiful: A Ty mając opcje kochać się z miss jakąś #!$%@?ą, ale pod warunkiem takim, ze pierw ktoś nasra Ci do ryja, to byś przystał na taką opcje? Nic dziwnego, że laski wybierają sobie przystojnych gości... faceci robią podobnie, kto chce grubą i zaniedbaną?
@Cumpelnastodwa: "Facet nie powinien byc do przesady mily bo nie do tego zostal stworzony. Chamom w zyciu jest latwiej bo sa po prostu w swoim srodowisku."

W 100% się zgadzam. Moi rodzicie przez większość życia mówili mi żeby być grzecznym i miłym to inni dla Ciebie też będą mili. #!$%@? prawda, najlepiej zawsze przejmować się tylko sobą ew. najbliższymi.
@Reyman9: a może jest tak że kiedy kobiety mówię że nie lecą na wygląd to po prostu nie chcą robić przykrości niskim brzydki zakolakom
No bo można nabyć poczucia humoru stać się zabawnym ale wyglądu nie zmienisz
@scotieb

Jestem kobietą, czy ten różowy pasek naprawdę nic wam nie mówi xd
No to ciekawe znasz kobiety. Nie zazdroszczę.

@LajfIsBjutiful szczerze to do nikogo nigdy nie zagadywałam, a mój facet jest na takim samym poziomie wyglądu jak ja więc nie widzę w tym nic złego, że jest przystojny. Nie powiecie mi, że to niesprawiedliwe;)

Wy to chyba mówicie o dziewczynach, dla których szansa na bycie czy seks z przystojnym facetem to