Wpis z mikrobloga

Dr Vanna Ly, też występujący jako Dr Ly Vanna rzeczywiście ma powiazania z rodziną królewską Kambodży jak i tamtejszymi politykami.

Ma znakomite relacje z firmami chińskimi oraz posredniczyl (załatwiał fundusze) w renowacji ważnych historycznych obiektów w Kambodży w tym pałacu królewskiego jak i świątyni.

Jest też dużo wzmianek o nim w mediach, ale rzeczywiście trudno dostępnych. Jakby ktoś był zainteresowany tymi linkami to mogę podesłać w komentarzach ale nie ma nic tam ciekawego, głównie wzmianka o tym że Vanna Ly jest gościem w imprezach państwowych gdzie jest cała śmietanka z Kambodży i krajów azjatyckich.

Pamietacie tą akcje gdy wysłałem metodą kopiuj wklej do ponad stu ludzi w Kambodży na fejsie zapytanie czy coś o nim wiedzą? Może głupie, może nie xD ale odezwały się dwie osoby i potwierdzily że ktoś taki istnieje, jest ważną osobistością aczkolwiek działa z tylnego fotela i ma powiazania biznesowe szczególnie z chińskimi i japońskimi firmami.

Tak więc chociaż milion pytań bez odpowiedzi pozostaje np skoro taki jest majętny po co mu jakiś szwed bez kasy z firmą krzak w sklepie z cygarami jestem już przekonany że sam Vanna Ly to nie kmiot i osoba która może dużo dać Wiśle Kraków jeśli ma dobre zamiary.

Zamykam gębe, co się pośmialem to moje, co wy się pośmialiście ze mnie to wasze i luzuje majty do czasu przelewu i ich konferencji, mam jednak nadzieje a nawet jestem przekonany że będzie jeszcze okazja do heheszek ale w obliczu takich dowodów bezsensu byłoby bezmyślne wjezdzanie na człowieka który wydaje się spoko.

#wislakrakow #ekstraklasa
  • 11
@demoos: @Gasquet: oczywiście, że to on - zobacz sobie zdjęcia z wizyty u Majchra. @Gasquet szacun - w końcu coś konstruktywnego. Tak naprawdę to zobaczymy po trzech rzeczach łatwych do zweryfikowania:
1. 28 grudnia - czy będzie przelew?
2. Początek stycznia - czy będzie konferencja?
3. 14 stycznia - czy będzie obóz w Antalyi w jednym z hoteli należących do VL