Wpis z mikrobloga

@jarezz: kurde panie gdzie ty zes takie rozkazy wyhaczyl? Toz to ja sie po wschodnim wybrzezu obijam czlowiek by przynajmniej na kilka lat chcial zawitac do Polski a tutaj sie okazuje ze jednak maja miejscowke. Rate?
@widofmaker ja pracuje na budowie tego ustrojstwa. Cywilna firma, ja cywil. Dlatego ten uśmiech na końcu. Mimo to dużo Polish American na budowie jest z Navy, Air Gorce i Usace w USA byłem 10 lat temu ostatni raz
@jarezz: kurde a juz sobie czlowiek smakow narobil. Ale wypadaloby sie temu blizej przyjrzec, a nuz sie cos ciekawego trafi. Zakladam iz mnostwo polish-american wybierali ta lokalizacje wlasnie z tego powodu, aczkolwiek podejrzewam ze to glownie seabees.
@jarezz: coz goscie z batalionu konstrukcyjnego/budowlanego (United States Naval Construction Battalions) a dokladniej wszystkie specjalizacje powiazane z budownictwem (Builder (BU), Construction Electrician (CE), Construction Mechanic (CM), Engineering Aide (EA), Equipment Operator (EO), Steelworker (SW) and Utilitiesman (UT)). Z racji tego iz Construction Battalions jest czesto skracany do C.B. dlatego tez nazywaja ich seabees.