Wpis z mikrobloga

#meizu #smartfon
To jest dramat. Dobrze że mam inny telefon, bo meizu nie da się używać już od 2 tygodni. Od dwóch tygodni nie naprawili błędu ze sklepem play i usługami google.
Lepiej już kupić myphone niż meizu.
  • 24
@panczekolady: M2 Mini. Od 2 tygodni nie działają usługi google i sklep google play a do tego telefon strasznie żre baterię i ma lagi, ogólnie jest praktycznie nieużywalny chyba że odinstalujesz aplikacje i będziesz go używał do dzwonienia i sms tylko.
@panczekolady: Więc poczekaj aż oleją Twój model to będziesz miał. Ogólnie nigdy więcej tej gówno firmy. Mam obecnie Xiaomi i wszystko działa świetnie.
Telefon jest obecnie bezużyteczny. Jakby to trwało dzień, dwa trzy to ok ale to trwa w sumie od 30 listopada i mają ludzi totalnie w dupie. Żadnego komunikatu, informacji, nic.
@Pesio: Chyba wszyscy użytkownicy M2 mini mają pecha że kupili akurat tej firmy. To nie pierwsza taka sytuacja i totalna olewka ze strony producenta. Nigdy więcej gówno meizu.
Tylko że skąd mam ściągnąć te aplikacje?


@Krs90: Przecież w systemie jest sklep Meizu... Dodatkowo jakiś F-Droid.

A tak docelowo to zmień telefon a nie narzekasz, że no-name Chińczyk porzucił wsparcie dla najtańszego modelu po ponad 3 latach od jego wydania.
Przecież w systemie jest sklep Meizu... Dodatkowo jakiś F-Droid.


@panczekolady: W którym nie ma tylu aplikacji.

A tak docelowo to zmień telefon a nie narzekasz, że no-name Chińczyk porzucił wsparcie dla najtańszego modelu po ponad 3 latach od jego wydania.


@panczekolady: Zajebiste myślenie, jak się nie podoba to zmień. Mam prawo narzekać skoro telefon przestał być nagle funkcjonalny.
@Krs90: Też mam m2 mini i ściągnąłem sobie starszą wersję google play services 14.5.74 z apkmirrora chyba i problem się zaczyna kiedy telefon zrobi autoaktualizację do najnowszej wersji coś tam .99 na końcu. Klikasz instalkę 14.5.74 i zastępujesz najnowszą wersję i działa przez dzień/dwa a później znowu trzeba zastąpić starszą wersją. Ogólnie przez ten czas mogliby to spokojnie naprawić ale chyba postanowili uśmiercić telefon. W teorii można pewnie zablokować autoaktualizację ale