Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@munchkin: ja kupiłem z fasttecha yocan ishred. Dużo z chin to po prostu gówna ale można znaleźć coś fajnego co ma dobre recenzje z dobrych źródeł. Ja kupiłem i sprawdzał się bardzo dobrze, nic się nie paliło żadnego plastiku nie czułem ani nic i ma też fajny młynek :p kosztował gdzieś 150zł. Ale teraz mam x max starry v2 bo dostałem za free :P
@dagoththorus: @l-_-l: @FanowanTigera: @Wyebany: @Mageronik: @PalaczTHC: dzięki za rady, ostatecznie podjechałem do sklepu konopnego pogadać jak to wszystko wygląda i zdecydowałem się na olejek CBD 5% na start. Kupiłem olejek firmy essenz 15ml za 90 PLN. Stosuje trzy razy dziennie po 2 krople i z czasem jak będzie się kończyć poszukam czegoś z większa ilością CBD stopniowo zwiększając dawki i dodam też w przyszłości susz. Po
@munchkin Mi we wigilię napisali z vapefully że nie mają na magazynie waporyzera i suszu już też nie i w sumie to dobrze, poprosiłem o zwrot kasy i kupiłem od @biokonopia olejek 5% 10ml i dzisiaj właśnie doszedł od jutra zaczynam używać i zobaczymy efekty :D