Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Typowy hipokryta jest typowy

- najeżdżanie na ludzi, którzy masowo atakują sklepy przed świętami, a sekundę później przyznanie że sam to robi xD

- iPhone nie spełnia moich oczekiwań, nie ma problemu, zabieram w trasę telefon z androidem (pamiętacie sytuację z komputerem? MacOS taki zły, tyle soft kosztuje, nie wszystko działa jakbym chciał! A #!$%@?, kupuję Maca Mini)

- "#!$%@? mnie słaba bateria i brak always on display"
"u mnie zegarek się przyjął bardzo jabłkowy"
Ładowarka indukcyjna, do kolejnego bubla, który nie spełnia moich oczekiwań - 149 zł!!! Chyba ich kurnia pogięło!!! A #!$%@?, kupuję.

TYLKO NIE NAZYWAJCIE MNIE FANBOJEM APPLE BO NIE JESTEM

#mocnyvlog
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4kroki @GrindujTopy: ja kiedyś 3-5 lat temu byłem wielkim fanem. MacBook Pro 2015 był komputerem idealnym, iphone 5S był najlepszym telefonem apple w stosunku jakosci do ceny. Jedynie iPady zawsze były słabe i moim zdaniem bez sensu ale to co apple robi teraz to jest żart
  • Odpowiedz
@roooooot: dokładnie, gdy wyszedł iPhone 4 byłem nim zachwycony i nie zamieniłbym go na nic innego. iPhone X nie robi na mnie żadnego wrażenia, na dodatek nie ma czytnika linii papilarnych co go dyskwalifikuje.
@rozalion: co z tego? nie kupuje telefonu po to aby sprzedać go za dobre pieniądze. zazwyczaj telefony mają u mnie dożywocie, liczy się funkcjonalność, wytrzymałość i jakoś wykonania co ostatnio w Apple się pogorszyło
  • Odpowiedz