Wpis z mikrobloga

@mojarewolucja: znam trochę osób po urazie rdzenia. jest XXI wiek, nikt młody na wózku z jakimś poziomem samodzielności nie jeździ w pampersach. I co jest złego w cewnikowaniu się? Cewnik włożony na stałe ma promil osób w czym to przeszkadza?
  • Odpowiedz
jakie #!$%@? tu wypisuja XD taa jasne
rano ja sciagnij z lozka, ubierz, umyj jej dupe
do roboty nie pojdzie no bo do jakiej
ludzie sie gapia na ulicy hehe betabankomat
cale zycie ograniczona w 4 scianach, zna zycie z perspektywy wozka i ciagle o tym jaka ona jest niepelnosprawna, jak walczy z niepelnosprawnoscia i tak do zazygania no bo ja to ogranicza w kazdej sekundzie zycia

to mozna porownac do kolesia
  • Odpowiedz
@DrHeinzDundersztyc:

Sklep w którym pracuję oferuje karty podarunkowe z paskiem magnetycznym, takim jak normalne karty z banku. Wczoraj do sklepu przyszła niepełnosprawna dziewczyna z ojcem albo opiekunem, nie wiem dokładnie. Miała taką właśnie kartę podarunkową. Sporo czasu jej zabrało wybranie zakupów. Ale była cały czas uśmiechnięta i bardzo zadowolona.

W końcu przyszli do kasy, gdzie skasowałem ich zakupy. Dziewczyna chciała sama przeciągnąć kartę w terminalu, więc go jej podsunąłem. Miała spore
  • Odpowiedz
ze taka kobieta wymaga troche wiecej opieki (i wiecej miejsca w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to w zasadzie nie widze problemu


@dogfart: Powiem Ci, ze np z takich prozaicznych, to uszkodzenie rdzenia kregowego czesto oznacza utrate czucia w okolicach krocza, w przypadku kobiet, problem oczywiscie dotyczy waginy i odbytu. Pomysl, ze chcesz sypiac z niewladna kobieta, ktora nie odczuwa przyjemnosci z seksu, na dodatek, moze sie
  • Odpowiedz