Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w Hiszpanii odbyło się losowanie wielkiej Lotería de Navidad - Loterii Świątecznej! Jest ona dla Hiszpanów bardzo ważna. Kupony można nabyć przez cały rok! Jeden kupon kosztuje 20 euro. Zdarza się, że Hiszpanie kupują kupony od ludzi z innych miast, by mieć większe prawdopodobieństwo na wygraną! My obudziliśmy się ostatni i dopiero wczoraj poszliśmy kupić kupony! :D Okazało się, że bardzo ciężko je dostać, a jak już dowiedzieliśmy się, gdzie można je kupić, to były to dosłownie ostatki.

Liczby losuje dwójka dzieci w obecności komisji. Dzisiejsza loteria była dla jednej z dziewczynek tak emocjonująca, że się popłakała! W loterii wygrywa mnóstwo osób! Może i Wy weźmiecie udział ;>?

BLOGUŚ
INSTA
FEJSIK
Vacaymodecom - Dzisiaj w Hiszpanii odbyło się losowanie wielkiej Lotería de Navidad -...

źródło: comment_MYQ4qsYki9z4amLMNXckzbAs8OmnRlqJ.jpg

Pobierz
  • 11
@defoxe: a ostatnio powiem Ci widziałam jeden zameczek na sprzedaż :D na Majorce najwyraźniej wszystko się może zdarzyć, ale co ja tam wiem... Nie da się, to się nie da :D musisz celować w co innego w takim razie, powodzenia! :)
@defoxe nie ma co wpychac wszystkich do jednego worka, nie kazdemu odbija po wielkiej wygranej :) kazdy spozytkuje pieniadze jak chce, od tego one sa :) ja tam sie przejmuje moimi pieniedzmi, a nie pieniedzmi obcych mi ludzi :D i chętnie wpakuje kolejne 20 euro na kolejny rok ;) fajna zabawa!