Wpis z mikrobloga

O ja #!$%@?, nie wiem czy już to ktoś wrzucał, ale to chyba najlepsza zarzutka jaką kiedykolwiek widziałem.

Link, który został podany na poniższym zdjęciu tak naprawdę przekierowuje nas do naszego własnego profilu FB. Ludziom, którzy nie ogarniają internetu tak popękały odbyty, że słyszę to trzaskanie z mojej piwnicy XD Nie wierzę, że tak dużo osób to łyknęło, grożą policją, prokuratorem, wszystkim czym tylko mogą, wszystkie screeny w komentarzach, link podaję niżej

https://www.facebook.com/tfashionpl/photos/a.726077360911107/1020045904847583/?type=3

#zarzutkadoskonalejjakosci #heheszki
Eksagnem - O ja #!$%@?, nie wiem czy już to ktoś wrzucał, ale to chyba najlepsza zarz...

źródło: comment_fijmXxK39A4caeZUDkeg3Ngig3RkPSN2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eksagnem: a jak nie mam FB to mam zakladac tylko po to by posmiac sie? Wstaw najlepsze printscreeny. Ktos z ostatnio tez zarzucal podobnie i plakalem ze smiechu jak ludzie denerwuja sie i strasza :)
  • Odpowiedz
Ale debile, ja #!$%@?. Naprawdę ludzie powinni być jakkolwiek edukowani przed wejściem do internetu. Pewnie to są ci sami ludzie, co kupują te maści na powiększenie penisa.
  • Odpowiedz
@azertyazerty: Już sobie wyobrażam, jak idzie na tę policję, Na policji zaś okazuje, że siedzą jakieś młodsze typy - Ten im pokazuje Zrzuty ekranu, Ci patrzą się na linka i parskają śmiechem :D
  • Odpowiedz