Wpis z mikrobloga

  • 886
Szykują się zayebiste święta dla mnie jak i mojej córki. Mała pomimo, że jej tata w zeszly weekend sie spił, mówił że chce sie zabic i wskoczyć pod samochód, ze ma dosc tego życia, bo nikt go nie kocha, ppmino, że gdy było czerwone światło na pasach wciągnął córkę na ulicę, mówiąc że nic sie nie stanie, musi do niego jechac na święta. Zlozylam wnisoek we wtorek o wstrzymanie kontaktów ojca z córką na czas trwania rozprawy, która obecnie sie toczy ale i tak nadal obowiazuje wczesniejsza ugoda i musi jechac. Córka caly wieczór wczoraj przeplakala a ja mam zwiazane ręce, bo sądy w Polsce maja wyebane na dzieci i ich dobro. Koszmar kazdego rodzica. To beda bardzo wesole swieta kurva mac.
#sadownictwo #prawo
  • 199
  • Odpowiedz
  • 514
@nikita1 napic a spic to roznica. On szedl z dwójką dzieci i po drodzie pil wódkę i mowil przy dziewczynkach, ze chce wskoczyć pod samochód. To wedlug ciebie normalne? To jest odpowiedzialnosc? Maskara.
  • Odpowiedz
  • 12
@marcel_pijak sytuacja tak beznadziejna, ze serce ściska. A my musimy czekac az sad przeczyta to pismo i zgodzi się na to co w nim zawarte. Czekac a ja nie wiem co ten luj w swieta wymysli i co ona tam będzie przezywac.
  • Odpowiedz
@Hehewuti jak mozesz wydac dziecko komus takiemu. Prawo do opieki nie ma zastosowania gdy zachodza przeslanki ze dziecku moze sie stac krzywda lub gdy osoba nim opiekujaca sie bedzie w stanie nietrzezwym. I nie musi jechac bo po prostu mozesz jej nie wypuscic z domu, jak przyjedzie "ojciec" to nagrywasz jak z policja to odmawiasz, wzywasz adwokata itp. i przedewszystkim nie oddawaj dziecka dobrowolnie. Sady w Polsce nie maja #!$%@? na
  • Odpowiedz
  • 223
@Blaskun najlepiej tak myslec, pewnie. Wszyscy tu macie chore jazdy. I nie gowniak, tylko wystraszona 11 latka, ktora wie co ja czeka jak pojedzie do taty. Szkoda z wami tepaki gadac.
  • Odpowiedz