Wpis z mikrobloga

@Listka01: jestem tak nie na bieząco, że nic z tego nie rozumiem. Które to grafika i czy naprawdę wykorzyatasz 750wat?

Zobacz wykres wydajności zasilacza i do kiedy jeat pasywne chłodzenie. Poza tym silentiumPC? To nie z czarnej listy? Dlaczego nie jakiś normalny Seasonic lub Corsair (seasonic)? Jest taka strona z recenzjami PSU, ta jedna istotna, sprawdź tem model tam.

A ogólnie to wszystko zależy do czego ten pc
@Listka01: bardzo fajny zestaw, jednak zmieniłbym pamięci na G.Skille Ripjawsy - też niby budżetowe, ale sprawdzone z AMD, na morele całe 80gr więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i jeszcze pytanie - oczywiście takie 1070 ROG to fajna edycja, ale czy nie lepiej wziąć niedrogie 1070ti np Gigabyte Gaming? Nie wiem gdzie kupujesz (wszystko na Amazonie?) bo to kwestia cen, ale dasz radę podesłać koszyk? No albo
@Falcon: SilentiumPC zasilaczami z czarnej listy? Nie wiem skąd wziął się ten mit, bo kolejny raz go widzę, ale zasilacze od czasu wprowadzenia L1 i M1 mają bardzo dobre. Z resztą używam starszego ich zasilacza i też działa - to już nie te czasy gdy zasilacze paliły całe komputery ;). Już taki L1 za 200zł to bardzo dobry zasilacz i nie ma co się martwić o zestaw, napięcia nie skaczą. Takie
@Listka01: za 350zl kupowałem zasilacz seasonic focus gold plus. 550w, wysoka półka, z gw. 10 lat. Zasilacz ma najwyższą sprawność przy 50% obciążeniu, za duży jest zły.

Sprawdź na stronie specyfikacji płyty czy dana pamięć była testowana i działa dobrze.
@Listka01: dobra, to tak: Ogólnie spoko zestaw, ceny OK, na morelach wychodzi podobnie. Pamięci widzę że zmieniłaś - dobrze! Jakby co - na morelach 70zł tańsze. Płyta dobra, można by wsadzić nieco tańszą np MSI, ale te Gigabyte'y są w porządku, też dobry wybór. Dysk wiadomo, klasa - pamiętaj, żeby go wpiąć w to górne gniazdo, "dłuższe" (PCI-E 4x). Obudowa kwestia gustu, ale ogólnie SilentiumPC polecam, możesz też rozważyć dużo tańszą