Wpis z mikrobloga

@poziomek90: troche nie czaje, a ty lubisz nudne #!$%@?? ja mam na tinderze walniete ze jak baba szuka kogos do zapieprzania po gorach to niech smiga w lewo xD generalnie to do babek z takimi opisami wlasnie uderzam, widac ze konkret przynajmniej
  • Odpowiedz
@poziomek90: Fajnego ma tego kawalera na zdjęciu. Takiego nie za dorosłego.
Swoją drogą zawsze gniję, jak ktoś pisze, że interesuje się tatuażami. Warto wtedy zapytać o ulubiony styl, artystów, studia, prace, techniki :)
No w końcu się tym interesuje, prawda?
  • Odpowiedz
@Emil1803: to ty chyba #!$%@? czytać nie umiesz, ja przeczytałem „jak chcesz sobie siedzieć w domu to se siedź sam”
Ktoś kto wali takie teksty ma za dużo czasu na opiniowanie innych, podobno to często odbicie własnych niepewności w formie czepiania się innych (tak słyszałem ( ͡º ͜ʖ͡º) )

Wystarczyło napisać nie lubię siedzieć w domu, ale po co skoro można być roszczeniową dziurą, po
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: czlowieku, u mnie by w lewo poleciala, o #!$%@? ci chodzi? XD ja ci tylko tlumacze ze laska opisem skutecznie przesiewa stuleje piwniczaki ktore maja bol dupy o to, ze baba tez moze miec wymagania xD Poza tym czego ty oczekujesz od 22 letniej laski, ze bedzie szukac typa do robienia dzieci?

Tym sie roznia przegrywy od stulejow - my mamy pecha w roznych dziedzinach a wy jestescie #!$%@?
  • Odpowiedz
@wesolyprzegryw: xdd ja myślałem ze tym się różni człowiek z mózgiem od tego z brakiem, baba może mieć wymagania ale sama jest przegrywem jak wali takie teksty. Zdziwiłbyś się ile lasek szuka kogoś do robienia dzieci w wieku nawet i 21lat, ale takich mało na tinderze czy na insta, trzeba wyjść z piwnicy :D ale widzę ze się przyzwyczaiłeś do takich jak wyżej i to dla ciebie norma, ehh robactwo
  • Odpowiedz