Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy,
jako, że ostatnio wleciał greyskull to zapadła decyzja o spięciu dupy i ruszeniu tłustego zadka na siłkę. A żeby motywacja nie spadła to różowa zapowiedziała, że idzie ze mną. No i teraz pytanko właściwe. Czy macie, znacie lub możecie polecić jakiś plan / zestaw ćwiczeń dla różowego. Wiem, że internet jest pełny w gotowce ale chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.Na pewno macie doświadczenie w tym temacie.
fbw? Robić razem greyskullem? Dodam, że staż 0, siłownia tylko ze zdjęcia.
Pozdrawiam cieplutko.
#mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
@maciej0maciej: może lecieć równieś GSLP, tylko tu już dla kobiety miniplates są niezbędne. Możesz dodać do jej planu seated hip band abduction/monster walki + może jakiś glute bridge/hip-thrust i będzie ok. U mnie żona leci też obecnie greyskullem.
  • Odpowiedz
@Kasahara dzięki za odpowiedź. Z miniplate'ami nie będzie problemu, ponieważ założyłem wersję z dłuższym progresem i już są zamówione. W takim razie wrzucę te ćwiczenia i będziemy cisnąć ostro :D
Dziękować !
  • Odpowiedz
@maciej0maciej A ja bym kobiecie na początek nie polecił greyskulla. Z tego co zaobserwowalem u mojej raczej nie ćwiczy do upadku i ciężar ja bardziej przytłacza więc dalej leci na fbw sakera dla kobiet.
  • Odpowiedz