Wpis z mikrobloga

@Fadion: 185 dni wyścigowych w WT - nigdy się nad tym aż tak nie zastanawiałem, ale to daje przy obecnych wielkościach drużyn ponad 50 dni w WT na zawodnika, a ok. 80 dnia w sezonie to taka norma, nie zostaje dużo więcej pola do popisu w mniejszych wyścigach

@Xedron - widziałeś? w 2020 nie będzie rozróżnienia na .HC i .1, ciekawe co na to PCS i #cyclinggame :) zwiną się tylko
@cult_of_luna:
To zależy od szybkości i w ogóle pojawiania się list startowych. Jeżeli w tej serii znajdą się ważniejsze wyścigi poza WT to ich organizatorzy powinni dbać o takie elementy na bieżąco i z odpowiednim wyprzedzeniem.
@Xedron: no decyzja była podyktowana listami startowymi, ale też tym że ludzie nie grają w te 1.1/2.1 - więc nie wiem do końca. Teraz będą musieli to rozróżniać "na oko", chyba że przyjmą - gramy w to co było HC przed 2020.
@cult_of_luna: Nie zastanawiałem się nad tym, ale zaciekawiło mnie to, więc poszperałem trochę na PCS - w tym sezonie było 178 dni wyścigowych, czołówka robi zwykle te około 70-80 dni [1], ale jak się spojrzy na poszczególne zespoły tak na oko bym powiedział, że średnią jest te 60 dni na zawodnika[2] - dalej więcej niż te około 50 z samego WT. Przyjrzałem się więc ilością dni wyścigowych dla zespołów, to np