Wpis z mikrobloga

Lol jaka akcja. Dziewczyna u nas zaraz po szkoleniach została #!$%@? XD okazało się że #!$%@? potrafi i miesiąc nauki jej dalej nie wyatarczal. W firmie dali jej możliwość degradacji do gorszej pracy na słuchawce. Mówiła że się godzi a nastepnego dnia poszła na L4 XD #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@Ishvarta: Wszystko określa umowa o zakazie konkurencji. Możesz pracować w innym miejscu jeśli jej nie naruszasz a były pracodawca musi płacić. Jeśli spóźni się choć jeden dzień z wypłatą rekompensaty umowa jest rozwiązywana z winy pracodawcy.
  • Odpowiedz
@Asq_ReX właśnie o to mi chodziło. Mam taką umowę ale na razie nie szykuję się do zmiany pracy. Wychodzi na to że jeśli mi jej nie rozwiążą sami z siebie to wpadnie mi całkiem niezły dodatek do pensji jeśli będę pracować gdzieś indziej nie naruszając zakazu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Ishvarta: Dlatego właśnie napisałem założycielowi tematu by się tak nie cieszył ;) Musisz zobaczyć czy masz umowę o zakazie konkurencji w takcie trwania stosunku pracy czy też po jego ustaniu bo to dwie różne sprawy. Ogólnie nie poszedłbym do roboty w której musiałbym podpisać umowę o zakazie konkurencji nawet jeśli ustanie stosunek pracy. Z drugiej strony % można zawsze negocjować i jeśli dobra byłaby podstawa to kto wie.
  • Odpowiedz