Wpis z mikrobloga

@Gr888: Okej, oficjalnie kończę z tą grą. Z każdego czempiona usunęli akurat tą legendarkę, którą grałem.
A Ying bez 'Jak Żywe" to jakieś jaja XD Zdecydowanie najlepsza karta do leczenia, jedyna dzięki której dało się konkurować jako healer z Jenosem i Seris. Widać trzeba siłą ludzi zmusić do grania tym gównem znanym jako "Wymiana Życia" XD
tak, Ying była moim mainem.

Sayonara Paladins.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pas-ze-mna-owce: moja różowa gra ying i mówi że jest użyteczna tylko wtedy gdy używa się tej karty co prawy leczy o 800, a co do reszty kart które usunęli to mi to pasi. #!$%@? wszystkie bezużyteczne
@Gr888: XD Nie. To właśnie najbardziej badziewna karta Ying. Ta, która sprawia, że Ying staje się słabszą wersją innych healerów, traci jakąkolwiek swoją specyfikę. Z tą o której mówisz choćbyś na rzęsach stanął, to nie wyciągniesz tyle heala co w Jak Żywe.

Wśród graczy Ying od dawna panuje przekonanie, że skoro osłabiają ją z każdym patchem, to za kilka patchy jak ją wybierzesz to będziesz miał czarny ekran, bo ją oślepią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pas-ze-mna-owce: na temat supp się nie odzywam bo nie gram, tylko maldamba lubię bo jest dość skillowy przez swoje przeładowanie, najbardziej się cieszę że Talus nie jest ruszany bo teraz jest idealnie wyważony
@Gr888: Po prostu healowa konkurencja opiera się właśnie na leczeniu pojedynczego celu, ale dużą dawką. Ying zawsze polegała na stałym, ale mniejszym leczeniu. Wraz z tamtą kartą mogłeś ciągle leczyć dosłownie wszystkich członków drużyny. Do tego i tak mogłeś zadawać sporo obrażeń, szczególnie np. w szturmie, jak wszystko toczy się na małym obszarze. "Wymiana Życia" odbiera Ying jej atuty i sprawia, że jest biedniejszą wersją swojej konkurencji.

No cóż. Może jak
XDDDDDDDDDDDD.
Jenos, którego kiedyś mainowałam, i którego było mi żal jak trochę wypadł z solo-support mety po booście Ying, wypuszczeniu Furii i multi-healującej legendarce dla Seris, Jenos, który jest #!$%@? supportem, traci swoją J E D Y N Ą z czterech legendarnek powiązanych z healem. Nie ma ilości bigosu która by mnie teraz uspokoiła. U takiego Nando na przykład usunęli legendarkę bardzo rozsądnie, ona była zupełnie niepotrzebna i nic nie wnosiła do