Wpis z mikrobloga

Dzisiaj będzie ważny i długi wpis mireczki, także teraz tylko krótkie (miało być krótkie) tl;dr a wieczorem część główna jak znowu nie zasnę ( )

1. CBD całkowicie znosi głód opiatowy, brak chęci również na alkohol/benzo
2. Brak przyjemności z palenia papierosów, pewnie coś robi z receptorami nikotynowymi
3. po 30-40 od przyjęcia (3,5-4 kropelki trzymane pod językiem przez 15 minut, a potem połknięte na pusty żołądek) takie uczucie relaksacji, rozluźnienia mięśni, takie dziwne ale przyjemne uczucie lenistwa znanego z THC połączone z motywacją, lekkie gastro i "humorek". Może się to wydawać śmieszne, ale wreszcie sobie chwilę pograłem z przyjemnościa w coś i nawet odzywałem się przez mikrofon, a przed nagłym snem nawet sobie książkę poczytałem. Zamiast gapić się w ekran i lurkować wypok, lub zapuszczać się w dziwne strefy internetów do 2 rano.
4. Z minusów to senność, błoga, ale senność, która mnie złapała po 20, a przyjąłem cbd o 17:30. No ale przynajmniej się wyspałem.
Z żołądkiem także w porządku.
Zdjęcia z apki wam nie wkleję teraz, ale atm jest : 3 dni 10 godzin 39 minut i 19 sekund

Z fartem mordeczki ( ) Pierwszy raz od 8 lat mogę szczerzę powiedzieć, że mam dobry humor. Jak takie efekty są za pierwszym razem to nie mogę się doczekać co będzie za tydzień/miesiąc

#cbd #rzucajopiozwykopem #narkotykizawszespoko ale jednak #narkotykiniezawszespoko #kodeina
  • 24
@BlackDave: tak dodając to te 3d i 10g to są 82 godziny od ostatniej dawki opio. Czyli powinenem już rzygać, srać wodą, robić rowerki, wpieprzać ketonal na bóle kości i całego ciała i przyjmować jakieś jogurciki, bo żołądek nic innego nie przyjmie. Co prawda wczorajszy clonazepam jeszcze trzyma, ale znam swój organizm i to na pewno nie jest zasługa benzo.

Jestem na 99% pewny, że za kilka lat CBD całkowicie zastąpi
@lemmorexisWimme: wiesz co ja rolek nie brałem od 10 lat, obecnie bym musiał wziąć chyba 100mg, żeby coś poczuć, więc porównywałem bardziej z clonazepamem/flualprazolamem, które są milion razy mocniejsze, a tego wieczora nawet nie miałem na nie ochoty. Na 100% Ci tego nie powiem, ale prawdopodobnie tak, CBD mogło by zastąpić Ci diazepam.

edit. kupiłem z ciekawości paczkę Marlboro Goldów i o ile nie palenie nie daje żadnej przyjemności, to organizm
@BlackDave: Wpis mi przypomina trochę te artykuły w których piszą że niacyna i gorąca czekolada leczy depresję. Chcesz mi powiedzieć że po zażyciu tego nie będę czuł potrzeby zarzucenia mojego dziennego 4mg klona?
@uczihaobito: Ja nie czułem potrzeby zarzucania 6mg klona, 2mg flualprazolamu, 480mg kodeiny i popicia tego piwem. Ale każdy jest inny. Co innego artykuł pisany na zlecenie, co innego wpis mireczka co przerobił 150 substancji psychoaktywnych w życiu i jest uzależniony od opiatów, benzodiazepin i nikotyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackDave: To żeś mnie pan w tym momencie zaciekawił, bo u mnie podobnie jest. Ale jak wiadomo benzo to GABA i daje Ci to antylękowe poczucie które wszyscy kochamy i moje pytanie jest takie: No dobra nie czuje potrzeby zażycia benzo ale czy czuję się podobnie jak na benzo czy jak to wygląda?
@uczihaobito: tak, działanie przeciwlękowe czy tam "benzodiazepinowe" bym porównał do 5-10mg diazepamu bez tolerancji. Tylko pamiętaj, że jak jesteś w takiej sytuacji jak ja, to nie odstawiaj benzo na rzecz CBD, bo nie wiadomo czy tak jak w przypadku opio wszystkie objawy odstawienne znikają, czy dostaniesz padaczki i umrzesz. W sobotę zarzucę rano 1mg flualprazolamu, on ma okres półtrwania +/-6-8 godzin, wieczorem podam jak zawsze CBD i zobaczę czy zacznie się
@BlackDave: Nie jestem debilem żeby od tak odstawić 4mg klonazepamu i po dniu dostać padaczki, doskonale Cie rozumiem, powiedz mi jaki jest przelicznik diazepamu na klona, takie 10mg diaze to ile klona? I jeszcze jedna sprawa ile ty już to bierzesz?Chodzi mi o CBD, bo w poście jest mowa o jakiś 3 dniach ale o jakimś zdjęciu więc nie wiem ile bierzesz.
@BlackDave: To w porównaniu do mnie to ty jeż gumy kulki a ja łamiszczęki, nie ukrywam że wpis mnie trochę zaciekawił ale nie oszukujmy się że 4mg klonazepamu nijak ma się do twojej dawki dla przedszkolaka.
@uczihaobito: że co? xD człowieku 4-6mg klona to jest dawka do przeżycia dnia, 12-16mg to już rekreacyjnie. 5mg flualpry to jakieś 20mg clonazepamu co już daje jakąś przyjemność. Jakbym miał się o ściany obijać to bym musiał ze 30mg wpieprzyć
@BlackDave: Wszystko sprowadza się do tego że sceptycznie podchodzę do tego CBD, ale nie omieszka spróbować. Nie będę jak dziecko w przedszkolu się przekrzykiwać kto może więcej psychotropów #!$%@?ć, ale zawiodłem się że w tym poście napisałeś że nie czujesz już potrzeby na zażycie benzodiazepin przy jakiejś śmiesznej dawce diazecośtam.