Wpis z mikrobloga

20 meczów Sa Pinto w Legii: 12 wygranych, 6 remisów, 2 porażki. Bramki: 35-18. Do tego odmłodzenie zespołu, kilka odważnych kroków, jak odsunięcie Malarza i postawienie na Majeckiego, przesunięcie do rezerw Mączyńskiego i zrezygnowanie z Radovicia, Eduardo albo Hamalainena. Ponadto bardzo przyzwoity transfer w postaci Martinsa. Jakby ktoś w sierpniu powiedział mi, że Sa Pinto tak zamknie rok, to brałbym w ciemno. Jak dotąd najlepsza decyzja Mioduskiego jako prezesa.

#legia #pilkanozna #ekstraklasa
  • 5
Eduardo


@Venro: Przecież Eduardo prawie w ogóle nie grał już u Klafuricia.

jak odsunięcie Malarza i postawienie na Majeckiego


@Venro: Nie mam przekonania, że Majecki jest lepszym bramkarzem czy to od Cierzniaka, czy od Malarza. Na ten moment. Nie twierdzę, że nie ma potencjału, ale na ten moment nie pokazał jeszcze NIC, co wskazywałoby na to, że jest gotowy do wyjazdu.

Jak mam wymienić pozytywy Sa Pinto to powiedziałbym Kulenovic,
Nie mam przekonania, że Majecki jest lepszym bramkarzem czy to od Cierzniaka, czy od Malarza. Na ten moment. Nie twierdzę, że nie ma potencjału, ale na ten moment nie pokazał jeszcze NIC, co wskazywałoby na to, że jest gotowy do wyjazdu.


@rooger: A w którym miejscu Mirek posyła go na zachód? Po prostu jeśli nie widać różnicy to niech gra młody - dobra decyzja. Choć sam odspawałbym go od linii, bo
@druga_strona_sebixa: Tak, ale wstrzymałbym się z ferowaniem wyroków. Póki co jest tak, że ten Majecki, co miał wpuścić to wpuścił, co wybronić to raczej wybronił. Może decyzja o postawieniu na niego zaprocentuje w przyszłości, a może będzie kosztować Legię cenne punkty - ciężko powiedzieć.

Słabo gra nogami w dodatku (bardzo słabo wręcz?). Dziś wpadły mu dwie bramki, o których nie można powiedzieć, że zrobił błąd czy jego wina, ale też nie
@rooger: uspokoił grę, pamiętasz jak Sanogo wyszedł sam na sam i go dogonił obrońca? Malarz w takiej sytuacji często puszczał bramki bo zawsze wychodził. W Legii wystarczy bramkarz co prowadzi spokojna grę i broni co ma bronić. Bez udziwnień.