Wpis z mikrobloga

@roninq6: acuvue astigmatism
Kupuje w szkla com/allegro /inne sklepy mające podobne ceny+jakis kod rabatowy gdzie 6 par soczewek nie przekracza 180zl. Też mam inne na obu oczach więc wychodzi 360zl rocznie+płyn także luz
@roninq6: ja kupuje zwykle szkła u okulisty 40 zł para na miesiac, tylko wada i nie ma żadnych parametrów specjalnych tam. A płyn jest najlepszy taki duży niemiecki w rossmanie między 12/16 zł.
@Shadou: skąd zwykle masz te kody rabatowe? przeliczałeś może czy miesięczne nie wychodzą taniej? Jakiś czas temu przeliczałem i jeśli dobrze pamiętam miesięczne Biofinity Toric wychodziły chyba jakoś taniej i wystarczały na dłużej (ale mogę się mylić)
@roninq6:Taniej niz złotówka dziennie? Jak patrzyłem to taniej nie bylo, soczewki mi sie sprawdzają i tak sie trzymam. Jeżeli masz inne alternatywy to poproszę;D
A kody to najczęściej czekam na promocję/picodi/jakieś newslettery nowe konta, punkty lojalnościowe itd.
@Shadou: Hm Acuvue Oasys For Astigmatism są dwutygodniowe, więc biorąc dwa opakowania po 6 sztuk daje to 84 dni noszenia za 154 zł (jak najtaniej znalazłem na szybko). To daje ponad ~1,80 zł dziennie.
Biofinity Toric znalazłem 3 pary za 102 zł - miesięczne, 90 dni noszenia, więc wychodzi ~1,13 zł dziennie.

Przejrzałem trochę i nie wiem gdzie kupowałeś dwutygodniowe Acuvue Oasys aby wychodziło 360 zł (+płyn) i koszt dzienny 1
@Shadou: hm o tym nie wiedziałem, skąd masz takie info? bo coś nie mogę znaleźć informacji na ten temat

u mnie niestety dość szybko wysycha oko, dlatego też myślę o regularnym stosowaniu kropli nawilżających, ale też znalezieniu odpowiednich soczewek, w których ten problem będzie występował jak najrzadziej - nie wiem czy to kwestia % nawodnienia soczewek czy wartości przepuszczalności tlenu