Wpis z mikrobloga

"Info zza krat od @Clefairy

Średnio mnie rusza ten ban, bo czasem nawet lubię zrobić sobie dłuższą przerwę od wykopu. ale małe wyjaśnienie:

-W życiu nie używałem żadnego skryptu do automatycznego wykopywania lub zakopywania znalezisk.

-Gdybym miał zamiar to robić to nie pisałbym o tym publicznie na mikroblogu i nie tagowałbym tego jako #bekazprawakow

-We wspomnianym wątku ktoś napisał na szybko skrypt, ale jedyne co on robił to podświetlał znaleziska z wybranymi źródłami na czerwono. Nie robił on nic automatycznie, decyzja o wykopie lub zakopie była wybierana ręcznie.

-Powodem zbanowania zapewne jest sarkastyczna odpowiedź na sapanie @Burbazur, w którym niby przyznaję się do korzystania ze skryptów do manipulacji co było zwykłym żartem xD
https://www.wykop.pl/wpis/37558577/gt-zagraniczne-media-pisza-o-euroweek-gt-neonazist/#comment-131853711

Podsumowując: ban nie ma żadnej podstawy oprócz żartobliwej odpowiedzi do sapiącej się konserwy.

#stobanowdlalewakow #neuropa #moderacja

@a__s czyżby jednak Wasi moderatorzy banowali 'na czuja' i bez dowodów? Jak to w końcu jest?
  • 30
We wspomnianym wątku ktoś napisał na szybko skrypt, ale jedyne co on robił to podświetlał znaleziska z wybranymi źródłami na czerwono. Nie robił on nic automatycznie, decyzja o wykopie lub zakopie była wybierana ręcznie.


W sumie... Jeśli to prawda, to stoi to w sprzeczności z wcześniejszymi opiniamii @a__s która twierdziła że skrypty są dopuszczalne o ile nie są one szkodliwe i nie służą manipulacji np. PlusBoty. Chętnie poznam ciąg dalszy @moderacja
W sumie... Jeśli to prawda, to stoi to w sprzeczności z wcześniejszymi opiniamii @a__s która twierdziła że skrypty są dopuszczalne o ile nie są one szkodliwe i nie służą manipulacji np. PlusBoty. Chętnie poznam ciąg dalszy moderacja

@grubson234567: To podświetlanie źródeł też nie służy do manipulacji? Jak dla mnie pod to podpada nawet wołanie, a tymczasem moderacja robi co im się podoba na tym polu.

A w ogóle to gratuluję wam
@Nuckyy: z ztego co pamiętam były to ewidentne fejki

Wstawienie i zaprogramowanie przycisku "zakop za spam" jest niedozwolonym działaniem umożliwiającym manipulowanie głosami i do tego jest to ingerencja w stronę (to nic, że po stronie klienta).


@Burbazur: cooooo xDDDDD niby jak to umożliwia manipulowanie, że na swoim kompie będziesz widział dodatkowy guzik????