Wpis z mikrobloga

@MatthewDuchovny: niemieckie pociagi sa tak beznadziejnie drogie... teraz duzo osob jezdzi to poszukaj na blablacar, albo na fb po grupach. Ja zawsze cos znajduje, a jak nie to bus wam taniej wyjdzie
  • Odpowiedz
  • 1
@MatthewDuchovny Do Szczecina masz za 11€, a ze Szczecina do Gdańska za 50 zł - dla jednej osoby.
No jak ty wybierasz jakieś EuroCity, to nic dziwnego, że ci tak wychodzi.
  • Odpowiedz
@Vittel: będę szukał blablacar chociaż trudno powiedzieć bo planowałem jechać 23-24 grudnia...

@bsl: zwykle kupowałem z miesięcznym wyprzedzeniem. Teraz niestety muszę czekać na decyzje innych osób i będę wiedział dokładną datę w nagorszym wypadku jutro a wyjazd w niedzielę lub poniedziałek :c

@Volki: właśnie chyba wybiorę tak - Flix do Szczecina i potem TLK. Na pewno najtaniej. Chociaż też kilka rzeczy komplikuje.

@Vincenzo: w tę niedzielę, poniedziałek więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MatthewDuchovny: trochę za późno się zabrałeś za planowanie tej podróży, zwłaszcza biorąc pod uwagę okres przedświąteczny. Normalnie z ok. miesięcznym wyprzedzeniem można dorwać bilet na pociąg za 29€.
  • Odpowiedz
@Vincenzo: tak, zdecydowanie za późno. Niestety nie mam wyboru, nawet teraz nie mogę jeszcze kupić biletu bo muszę czekać na decyzję innych. Wychodzi na to, że dostanie się do Gdańska będzie droższe niż moja ostatnia wyprawa na Wyspy Kanaryjskie :P
  • Odpowiedz