Wpis z mikrobloga

@Zaczekkk: nie wiem jak z wizzairem ale lecąc Lufthansa do Frankfurtu i później Malagii miałem go normalnie w kieszeni a na kontroli położyłem na tych tackach. Pamiętaj tylko o liquidach żeby w woreczki jednorazowe popakować.
@Zaczekkk: ja część miałem w kosmetyczce w rejestrowanym a dwie buteleczki po ~60ml w podręcznym. Każdy olejek w jednej plastikowej torebce, a co do butelek to powinieneś kupić chociaż lepiej poszukaj w jakimś sklepie dla epapierosiarzy to kupisz takie z których będziesz mógł bezpośrednio do epapierosa lać.

ewentualnie jak masz jeszcze czas to zamów na jakimś edymie albo coś
@Zaczekkk: nie musisz z tego co wiem xD co do samego epapierosa z tego co się dowiedziałem w punkcie obsługi na lotnisku Chopina to normalnie może być w kieszeni nierozkręcony, na forach ludzie polecali wylewać olejek z atomizera ale mi normalnie przeszedł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zaczekkk: liquidy - wszystko jedno gdzie (lepiej w rejestrowanym bo nie ma limitu płynów) natomiast jak masz moda z wymiennymi to koniecznie w podręcznym i zapasowe ogniwa też, bo w rejestrowanym nie za bardzo można. Reszta wszystko jedno, nie rozkręcaj. Ja raz miałem w kieszeni kurtki bo zapomniałem dać na tacki i mi wjechał w skaner i wyło, babka dodatkowo go macała ale jak zobaczyła, że e-p to tylko się uśmiechnęła.