Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja słuchając tego utworu mam straszne feelsy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ehh chciałbym jeszcze raz zagrać na świeżo w soulsy I, bez żadnej wiedzy o grze. O ile II III i bloodborne były świetnymi grami, tak nigdy nie miały tego "czegoś" co ma I. Takiego sennego i nostalgicznego charakteru. Lordran po prostu było jedyne w swoim rodzaju. Potem przyszły jakieś nieskończone cykle, upadające królestwa, władcy popiołów a po co komu to potrzebne.


#darksouls #darksouls2 #darksouls3 #bloodborne

Która część najlepsza?

  • Demon Souls 1.2% (1)
  • Dark Souls I 34.9% (30)
  • Dark Souls II/SOTFS 15.1% (13)
  • Dark Souls III 31.4% (27)
  • Bloodborne 17.4% (15)

Oddanych głosów: 86

  • 4
Mimo że 3 część jest lepsza od poprzednich części to jednak 1 ma to coś. Motyw muzyczny z menu to jest coś pięknego, ma w sobie taką nutkę tęsknoty za czymś. Lubię jedynkę zwłaszcza za to że mnie jakoś uspokaja, po prostu ten tytuł ma duszę.
@Miczubezi W jedynce mi się ta tajemniczość podobała. Nikt z npc ci nie mówił nic wprost. Masz odbyć jakąs pielgrzymkę, która wyjaśni ci twój dalszy cel. Wszechobecne echo, które potęgowało wrażenie że jesteś kompletnie opuszczony i zdany wyłącznie na siebie. Dłuższe animacje ataku, widać było jak postać najpierw bierze zamach takim dwuręcznym mieczem i jak nim rzuca (szczególnie przy braku siły :p) Rozmycie krawędzi też dodawało tajemniczości, z daleka mogłeś się tylko