Wpis z mikrobloga

MON rozpoczyna przetarg na następcę Wstęgi - zakupionych będzie 7 parków pontonowych z opcją dokupienia kolejnych 3 oraz promu. Rozstrzygnięcie będzie za miesiąc.

cc: @Francisco_dAnconia

http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,1,11113,aktualnosci-z-polski,wojsko-zakupi-nowe-parki-pontonowe

#wojskopolskie #wojsko #militaria #militaryboners
Pobierz piotr-zbies - MON rozpoczyna przetarg na następcę Wstęgi - zakupionych będzie 7 parkó...
źródło: comment_VfVJLNRiLZ9g6m52NJvxeL6GBfOpXTyl.jpg
  • 7
@piotr-zbies: Już za miesiąc? Spokojnie - ktoś się odwoła, ktoś znajdzie jakiś bubelek, rozpisze się na nowo, ktoś znów odwoła, a nowa władza powie "mosty? A komu to potrzebne?" i uwalą przetarg całkowicie w myśl starej polskiej idei politycznej:
Nic co robił poprzednik nie jest dobre, musimy robić coś zupełnie innego.
@ediz4: Gdzie napisałem, że wg mnie uwalają wszystko? Po prostu widzę skuteczność modernizacyjną naszego wojska:
Nowe wozy bojowe? Nie... Nadal królują świnie (ps. Rosiek nie zastąpi świni,a przynajmniej nie powinien) i bewupy, których nie umiemy zastąpić od dekad (program Borsuk to co prawda kilka lat dopiero, ale nie oszukujmy się - każdy średnio zorientowany kretyn wiedział już w momencie upadku PRL/ZSRR/UW, że BWP-1 trzeba lada dzień wymienić).
- Więc może zastąpimy
@MarMac: No dobra ale nie odniosłeś się do faktu że pieniądze są wydawane. Więc albo zrobić to co mówisz (ale o tym nikt nie usłyszy jak o zakupie np. Krabów) albo kupić te przywołane i nie kupić Krabów.

- to może chociaż te nieliczne mundury róbmy dobrej jakości? No przecież są - to, że 50% szwejów musi naprawiać zamki w gorach i polarach po 2-3 latach używania to szczegół. To, że
No dobra ale nie odniosłeś się do faktu że pieniądze są wydawane


@ediz4: Ale do czego miałem się odnieść? Pieniądze są wydawane - nigdy nie twierdziłem, że nie są.