Wpis z mikrobloga

Ale jestem hardcorem. Coś się schrzaniło przy aktualizacji Windowsa i jedna aktualizacja instalowała się już od kilku godzin i w ogóle nie było postępu. Próby przerwania tego nic nie dawały. Zamykam system, a tam wyskakuje ten ekran o tym, że instaluje aktualizacje. I dalej to trwało kilkanaście minut. I wiecie co? Tam było napisane "nie wyłączaj komputera i nie odłączaj jego zasilania" a ja go wyłączyłem. I działa. #somuchhardcore #tyleemocji
  • 36
@marysuistyczna: Ja bym sobie poradził, ale fakt faktem że brałem pod uwagę, że może nie działać. No ale wolałem cokolwiek zrobić niż siedzieć bezczynnie i czekać na nic. Cóż, miałem farta bo akurat aktualizował się Visual Studio, a nie sam Windows ^^
@Marmite: może to przez to, że stałam obok... ;) Miewam dziwne problemy ;) Aktualnie znajoma wysyłając mi linki z demotywatorów na aqq jak daje "otwórz url" to czasami otwierają mi się z 3-4 strony z tyłka wzięta zagraniczne ;> Przeskanowałam antiwirusami, programami na malware, dr web, zaktualizowałam aqq i nic :P Przyzwyczajam się do tego i już chyba nie chce mi się kombinować :D
@marysuistyczna: No ja bym przede wszystkim zaczął od reinstalacji aqq i sprawdził to jego wina czy trzeba gdzieś grzebać dalej :P a co bym potem zrobił to nie wiem. Posprawdzałbym otwarte procesy, poszukałbym jakichś informacji o tych witrynach i sprawdził czy to faktycznie wina jakiegoś reklamiarza - moze ktoś by go zidentyfikował i napisał wskazówki gdzie siedzi, żeby można go było łatwo usunąć?
@Marmite: no właśnie z tą reinstalacją aqq, to boję się czy pamiętam moje hasło do gg :D Dlatego się przed tym bronie... procesy są okej, przegooglowałam na każdy sposób, stron w googlach też nie wykrywa... z reguły one mają jakieś nazwy, ale w sumie wyświetla się "błąd strony" Jak nie będę mogla w nocy spać, to może z nudów pozgaduje hasło do gg :D
@marysuistyczna: A nie mozesz po prostu zrobić "przypomnienie hasła"? Czy nie pamiętasz maila? BTW zawsze możesz po prostu skopiować folder z Twoim profilem i po reinstalacji go wgrać. Albo z niego odczytać hasło do gg.
@Marmite: niektórzy ludzie zmieniali nr... ja mam ten sam od wielu...wielu...wieeeeelu lat :D Wtedy też miałam jakieś głupie e-maile :D Pamiętam, że już kiedyś miałam problem, bo coś hasło mi nie chciało przyjść, ale czemu? Tego już nie pamiętam :D o wiem, mam pomysła...popróbuje na tym online gg! ^^
@Marmite: Tak, tylko, że przypominam, że korzystam z aqq i profil aqq jest i hasło do niego pamiętam, ale w ustawieniach wpisuje do gg i jesteś pewny, że z moim "szczęściem" nic się nie zrypie i profil aqq będzie łącznie z tym co tam ustawiałam? :D
@marysuistyczna: No jeśli aqq trzyma dane o profilach w folderach, jak większośc komunikatorów, to po odtworzeniu tych folderów będzie dokładnie tak samo jak przed ich usunięciem :P mozesz wykonać prosty test - znajdź folder z profilami, skopiuj folder ze swoim profilem i nadaj mu inną nazwę. Powinnaś mieć wtedy do wyboru 2 identyczne profile, z różnymi nazwami. Jak na obu wszystko będzie działać no to znaczy że śmiało możesz po prostu