Wpis z mikrobloga

Ale jestem hardcorem. Coś się schrzaniło przy aktualizacji Windowsa i jedna aktualizacja instalowała się już od kilku godzin i w ogóle nie było postępu. Próby przerwania tego nic nie dawały. Zamykam system, a tam wyskakuje ten ekran o tym, że instaluje aktualizacje. I dalej to trwało kilkanaście minut. I wiecie co? Tam było napisane "nie wyłączaj komputera i nie odłączaj jego zasilania" a ja go wyłączyłem. I działa. #somuchhardcore #tyleemocji
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marysuistyczna: No robi się z nich moloch straszny, a ja chcę tylko komunikatora, dlatego mam nr gg, ale korzystam z WTW :D i tak już połowa ludzi z gg nie korzysta, no ale uważam, że komunikator FB jest strasznie niewygodny ^^
  • Odpowiedz
@Marmite: ja lubię aqq, tylko ostatnio coś mi wariuje. Pomysł z gg dyskiem jednak uważam za fajny ;P Ja przestałam używać gg jak zrobiło się takie...eee... błyszczące, migające, kolorowe i na siłę chciało mnie uszczęśliwiać :D
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Może i fajny, ale już zacząłem używać dropboxa. Ja przestałem używać gg jak zrobilo się strasznie cukierkowe, zaczęło zużywać tyle RAMu ile Windows 95 i otwierało przy starcie tyle reklam, że aż lagowało. No i miało małe możliwości konfiguracji, jak coś zostało zmieniane to raczej trzeba się było z tym po prostu pogodzić...
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Szczerze mówiąc nie ufam prawie w ogóle usługom z chmur, ale na dropboxa ludzie wrzucają materiały na studia, więc korzystam. Oprócz tego używam go jak chcę komuś wysłać jakiś plik. A tak poza tym to wolę jednak wszystko trzymać bezpiecznie u siebie na dysku :]
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: W sumie to zależy czego od aplikacji oczekujesz. Ja wiem, że na Dropboxie dostęp do pliku który wysyłam mam tylko ja i osoba która zna link, a po wszystkim mogę go po prostu usunąć. A nie wiem czy tak jest w innych serwisach, typu właśnie imgur czy wyslijto. Jakbym chciał komuś wysłać coś prywatnego to raczej wolałbym, żeby to nie mogło być znalezione np. tą aplikacją, która losowała adresy
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: Wtedy wygrywa argument, że wolę mieć te usługi w jednym miejscu :D skoro i tak już mam dropboxa to wolę jego używać do przesyłania plików, niż robić konta na niewiadomo jakich innych serwisach. Wygoda przede wszystkim :>
  • Odpowiedz