Wpis z mikrobloga

@ms93: Bo mu źle z oczu patrzy i kapuś jest ( ).

Konto oszczędnościowe jakieś w nest banku mam. Obsługa ujowa i jak miałem coś załatwić w oddziale to myślałem, że się powieszę (nawet proponowana szklanka milki, ani porcja bigosu nie ulżyła mi w cierpieniu). 2,2% i tylko przelewam co miesiąc tam kasę i od czasu do czasu parę szekli wyciągnę jak np. C-max musi
@Protamina: getin bank na 12miesięcy jest 3.5% na oszczędnościowym do 10tys + teraz ma niezłe promocje na lokaty z możliwością zerwania umowy bez utraty odsetek (czyli de fakto konto oszczędnościowe :)).

Dodatkowo z kodem polecającym XT9HF1 możesz dostać 50zł na start (wymagane zgody marketingowe tylko wewnątrz bankowe - czyli np. zadzwonią z ofertą kredytu - u mnie zadzwonili raz z pytaniem czy jestem zadowolony i czego bym jeszcze oczekiwał od banku)
@Protamina: Na dzień dzisiejszy rzeczywiście tylko banki z grupy Czarneckiego oferują najkorzystniejsze warunki dla kont oszczędnościowych: 3,5% w Getinie oraz 3,2% w Idea Banku.

Jeśli nie chcesz lokować tam pieniędzy, dwa inne konta które mogą Cię zainteresować to: 2,7% do 100 000 zł przez 4 miesiące w Alior Banku oraz 2,7% do 200 000 zł przez 3 miesiące w Millennium Banku. W Aliorze nie jest wymagane zakładanie konta osobistego!

Jeśli masz