Wpis z mikrobloga

@Brother_of_Steel po co palić w dużej ilości to już inna kwestia. @Cointreau dobrze napisał, bo temat tyczy się tego, że typ jara oporowo skoro ktoś tam zaproponował chociaż ograniczenie a ty zakwestionowałes jego wypowiedź mówiąc mu, że nie wie o czym mówi. Dobrze mówi, źle się obcuje na codzien z kimś kto jest wiecznie spizgany i nie ma co się kłócić o to.
  • Odpowiedz
@koleszka2000: nie wiesz czy koleś jara dużo, czy mu #!$%@?, ale wyrok już wydałeś. Jak zresztą ten cały @Cointreau i reszta. Typowa dyskusja na Wykopie. Wykopki sobie po jednym zdaniu wymyślają hipotezy i potem na podstawie równie "wiarygodnych" symptomów dośpiewują całą resztę. W dupach byliście, gówno widzieliście.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel nikt nie mówi o żadnym #!$%@? po jointach (#!$%@? po jointach?!), żadnego wyroku nie wydałem, napisałem tylko do ciebie z tego względu, że zakwestionowałes wypowiedź @Cointreau a akurat dobrze prawi mimo że sam pale 12 lat choć od jakiegoś czasu w dużo mniejszej ilości. Nie znam historii typa, ale skoro ktoś mu proponuje choć częściowe ograniczenie to można łatwo wywnioskować że pali sporo. Nawet jeśli jesteśmy w błędzie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cointreau: wiesz ze to jakby bylo ze ona 24/7 siedzi na insta to by było dobrze a on by chcial ograniczac? :v najpierw powie zero ziola a potem to to i skonczy na smyczy.

  • Odpowiedz
@zaqwsxdsa: ale masz silną psyche ziom, zajebiście silną. Jak typ chodzi upizgany przy dziewczynie i zaczyna ją już to irytować to jest chyba coś na rzeczy, nie? Z dupy sobie tego nie wymyśliła. Sam lubię zapalić ale jak widzę jak już jaracze się uaktywnili z tekstami typu najpierw zioło a potem na smycz to mi się was żal robi bo to się nazywa uzależnienie. ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@MangoZjem Nie ma sensu tłumaczyć tego osobom uzależnionym. Nie mają pojęcia, że to wpływa na zmianę osobowości i świadomość. Będą wypierać, tak jak można zaobserwować pod tym wpisem.
Sama palę sporadycznie (raz na miesiąc, dwa przez 2-3 dni) i juz po kilku dniach palenia widzę u siebie skutki uboczne. W rodzinie mam osobę, która pali codziennie, nie da się z kimś takim dłużej wytrzymać.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: > nie jest uzależniające

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
można powiedzieć że lata temu nagrywałem tematy i chcąc nie chcąc przeczytałem całe fora otwartych pestek i innych akcji, jak miałem 15 lat też tak uwazałem - "#!$%@? legalizacja, same dobre rzeczy, nie uzależnia" i inne #!$%@?. Ale #!$%@?, gościu, jeśli jesteś minimum pełnoletni i wierzysz w to co mówisz to tylko moge Ci współczuć. Nie znam NIKOGO kto jara regularnie od dawna (bo
  • Odpowiedz