Wpis z mikrobloga

@Emulsja: Z 2 nie miałem większych problemów, brakowało mi właśnie pracy na bibliotekach co zostało dodane w 3 (dla posiadaczy v.2 darmowa aktualizacja). Przez okres zimowo - świąteczny nie miałem ani czasu, ani za bardzo możliwości by porobić większych sesji, przez co i na programie nie działem zbyt wiele. Jednakże grupy FB Luminara zapełnione są negatywnymi opiniami spowodowanymi wywalaniem się programu. Mam nadzieję, że kolejne łatki zoptymalizują program jak najlepiej
  • Odpowiedz
@ceb0lak: Jaką mają politykę upgrade'ów? Widzę na ich roadmapie, że funkcjonalności, na których mi zależy będą w kolejnych wersjach - czy wtedy muszę znowu wyskakiwać z 250 zł?
  • Odpowiedz
@cvbnm: O jakich funkcjonalnościach mówisz? Na ten moment aktualizacje za darmo, mam nadzieję że polityka się nie zmieni ;) z v2 na v3 przejście za darmo było ;)
  • Odpowiedz
@ceb0lak: Zależy mi na wirtualnych kopiach, a eksport z LR to już byłaby bajka. Pobralam wczoraj trial i mam takie problemy: korekta dystorsji robi ogromny(!) szum, aplikacja dziala bardzo powoli i wywala się od czasu do czasu. Jeszcze dam jej szansę do końca triala.
  • Odpowiedz