Wpis z mikrobloga

Idę niedługo na domówkę, będą tam głównie osoby jarające i pijące. Wpadłem na pomysł żeby zarzucić 50/75 ug kwasa a potem dobić się ziółkiem. Pytanie czy ktoś tak robił? Czy to w ogóle dobry pomysł i czy po takiej ilości coś poczuje? Bo 100/125 ug mogą być trochę za mocne jak na domówkę, nie chce jakoś #!$%@?ć. #narkotykizawszespoko #wykopjointclub #lsd
  • 15
@MaciorzMacior: 50/75 poczujesz. Czy to na pewno klimat na domówkę, to nie wiem, ale co kto lubi. Będzie jak po paru piwkach, czy grubym dżoju, tylko bardziej kwasowo niż alko-trawowo. Jak dopalisz ziołem, to pewnie będzie konkretnie. Kontrola powinna być na przyzwoitym poziomie - tak jak mówię, poziom intensywności jak parę piwek/mocny joint.
@MaciorzMacior: to zalezy jak reagujesz na kwas. Znajoma na 100 - 120 ma ogromne wizuale, tak ze wyjscie z domu jest głupim pomysłem, ja na 200 normalnie mogę sie bawić w klubie. Imo jak 100 u Ciebie powodowało lekkie kolorki itp, to 50 brałbym na luzie (najwyzej jak bedzie za słabo, to sie upalisz po prostu).
@paziuziu: jesteś pewien że to 200 to na pewno 200? Jak ty na 200 możesz się bawić w klubie to nie wiem czy to na pewno kwas

@MaciorzMacior: nie wiem jak zadziała taka mała dawka, ale jak dla mnie w jakiej ilości by nie było nie jest to drug na impreze, nie nadaje się i tyle, gdyby jeszcze ktoś z tobą zarzucił to wtedy mogłbym pomyśleć, ale tak samemu, zależy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tik3rX: Kwas na pewno, bo przetestowany testami. Czy na pewno 200 to niestety nie mam 100% pewności. Na 150 od innego vendora gdy brałem ze znajomymi, oni czuli mega dużo (znajomy miał efekt oddzielenia się ciepła od jego ciała xD), a ja tylko średnie wizuale
@paziuziu: to nie wiem
Ja na 150 to już mam strasznie mocne visuale, nie mówiąc o tym ze na jednym tripie to można powiedzieć ze miałem coś w stylu „wyjścia z ciała”(ogólnie to był bad trip) a na 200 to już jest taka „bania” ze na prawdę nie wyszedłbym do ludzi w takim stanie