Wpis z mikrobloga

-> pobierz oprogramowanie

-> zainstaluj

-> zobacz jakieś dziwne komunikaty

-> doczytaj na jakimś forum (broń Boże na stronie oficjalnej aplikacji), że potrzebne są biblioteki Visuala 2008

-> zainstaluj Visuala 2008 z SP1

-> odpal aplikacje

-> aplikacja się wiesza

-> doczytaj na jakimś forum, że SP1 coś tam knoci i trzeba czystego 2008

-> odinstaluj Visuala 2008 sp1

-> zainstaluj Visuala 2008

-> aplikacja działa

-> dostań informację, ze inna przestała działać

-> sprawdź o co kaman

-> Visual 2008 sp1 podczas deinstalacji coś spieprzył, trzeba zainstalować niedziałającą aplikację jeszcze raz

-> przeinstaluj aplikację

-> razem z nią instaluje się Visual 2010

-> aplikacja od 2008 przestaje działać

Poproszę o ręce do facepalma, bo mi brakuje własnych.

#gorzkiezale #komputery #windows ##!$%@?
  • 16
@JesterRaiin: Miesiac temu mialem chyba glupsza sytuacje. Cos tam instaluje i program wypisuje mi: potrzeba drugiego service packa. Oczywiscie mam service packa, ale sciagam i staram sie zainstalowac. W koncu komunikat: musisz najpierw zainstalowac pierwszego service packa. Odpalam instalke pierwszego, a on: masz juz zainstalowanego nowszego service packa. Problem do dzisiaj aktualny.
@JesterRaiin: Do Visty. Okazalo sie po googlaniu, ze taki problem jest z service packami, ktora sa juz od razu dostepne na laptopowych preinstalowanych windowsach. Ktos podal rozwiazanie problemu, polegalo na zmianach miliona rzeczy w rejestrze. Odpuscilem.
@JesterRaiin: ostatnio #!$%@?łem Flash Player'a 11.3.300 - ponieważ jest #!$%@?. Zainstalowałem 11.2, wszystko działa. Zachciało mi się próbować streamować moje rozgrywki SC2 do twitch.tv - ściągam program XSplit. Radośnie odpalam instalkę, wyskakuje info, że IE nie ma wtyczki flashowej - jak #!$%@? nie ma, jak ma, 11.2? No ale #!$%@?, ściągam 11.3.300. Zainstalowało się, IE się zawiesza na filmach flashowych, XSplit nie działa, a ja zostałem z #!$%@? playerem 11.3.300, który