Wpis z mikrobloga

@hondziarz o panie :) ciężko powiedzieć, bo cieknie spod rozrządu. Jak.nie cieklo to brak 3-4 setki na 10k. A teraz muszę dolać litre na 1.5k km. Przy rozrzadzie usunę wycieki i wtedy będzie wiadomo, ale myślę że litra lekko wciąga ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@junoreactor: typowa honda xD mi bierze koło 3l na 12kkm. Ale stwierdziłem że nie opłaca się remontu robić więc dolewam :D tyle za ja duzo po autostradzie jeżdżę a więc vtec często włączony więc pobór większy. 1.8?
@junoreactor litr na 1,5 km to sporo. luzy zaworowe ogarnij uszczelniacze u jarusneta ze 100 zł Ci wyjdzie. Jak kompresja silnika? Sprawdź każdy gar. w F serii dolny zakres to 9 barów. Prawidłowa, znaczy prawidłowa dobra kompresja to 12-14bara. Ja miałem kiedyą 12 12 10 8 i ten ostatni gar co miał 8 się w końcu wysypał. Naprawiać już mi się nie opłacało więc sprzedałem i kupiłem kolejna. @junoreactor jaka masz kompresję?
@b0Ls: kompresja w okolicy 12 wszystkie kary równo. Jest wyciek i swoje spala :D Uszczelniacze bez rozbierania głowicy chyba nie da się zrobić. Teraz właśnie ogarniam luzy, przepustnice, egr, egr plate, vtec tylko przeniosłem robotę po świętach, bo przemyślałem sobie, że lipa tak bez nowych uszczelek :D