Wpis z mikrobloga

Jakie było wasze pierwsze auto, kupione za własne, ciężko zarobione pieniążki - czytaj, którego nie kupił ci tatuś z mamusią? Moim był coś, jak pic rel - Audi 80, które było tylko rok młodsze ode mnie :) Miałem odłożone kilka tysiaczków, ale kupiłem go sam, za własne pieniądze, z czego byłem bardzo, bardzo dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°) A u was jak?
#samochody #motoryzacja #prawojazdy
Pobierz f.....u - Jakie było wasze pierwsze auto, kupione za własne, ciężko zarobione pieniąż...
źródło: comment_LfFOoTELj0RLRjA0c1HcRtEZAXRMOKaU.jpg
  • 78
@Pietter: Ja wiem, czy taki #!$%@?? On nie miał nawet 100 tysi najechanych, widać to było po stanie silnika, który rzeczywiście był niezawodny i odpalał z pierwszego nawet na dwudziestostopniowym mrozie. Problem w tym, że to była jedyna zaleta tego wyrobu - jakość materiałów gorsza niż w maluchu, blachy szlag trafiał momentalnie, w pierwszą zimę po zakupie trzeba było wsiadać przez bagażnik - w klamce drzwi kierowcy zamek sam z siebie
w pierwszą zimę po zakupie trzeba było wsiadać przez bagażnik - w klamce drzwi kierowcy zamek sam z siebie przestał działać


@fajnyprojekt: a wystarczyło zadbać za wczasu

znajdź mi Fiata z tamtych czasów zrobionego w Polsce, który byłby rzeczywiście pewnym, niezawodnym autem przy codziennej jeździe


@fajnyprojekt: cinquecento sporting :P i mówię tu poważnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@frikuu: w sumie to Honda CRX, wcześniej jeździłem Sierrą ojca dwa miesiące. Aż ją rozwaliłem, pracowałem wtedy wakacyjnie na budowie i zbierałem na pierwszą furę właśnie, ojciec kasy za auto nie chciał, z resztą one wtedy chodziły za grosze. No, ale Honda była strasznym złomem, pół roku później sprzedałem ją z zyskiem i kupiłem Sierrę na wypasie xD
@Pietter: > a wystarczyło zadbać za wczasu

Możliwe, tylko do dbania zawczasu to już mam trzy auta, potrzebowałem dupowozu działającego na zasadzie: wsiadasz i jedziesz - dość naiwne podejście...

cinquecento sporting :P i mówię tu poważnie


W sumie racja - w KJS robią karierę do dzisiaj, chociaż blachy pewnie też rdzewieją bardziej niż powinny( ͡° ͜ʖ ͡°)