Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim zachowaj spokój! Jak zdawałam to tak mi się noga trzęsła na sprzęgle, że egzaminator chciał mi ją potrzymać.. wydaje mi się, że coś sugerowal..
Tak z innej beczki, zapisałem się na piątek na 7 rano, jak się dobudzić i przygotować żeby nie było problemów z dynamiczną jazdą itp

@Anox oczywiście że ja mogę, ale mój portfel nie bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rozowystalkuje WORD w którym zdaję ma ocene 2,0 na Google, z opinii innych tez słyszałem że lubią uwalić za jakąś pierdołę, czytałem nawet takie komentarze że to mafia wyłudzająca pieniądze xD ciekawi mnie na ile to faktycznie wina egzaminatorów, a na ile zdający przeceniają swoje możliwości i szukają dziury we wszystkim oprócz własnych umiejętności.
BTW ciekawa historyjka: mojego kolegę oblali bo nie potrącił rowerzysty! Rowerzysta chyba zajechał drogę mojemu koledze a ten
@ryzowy-ksiaze: Też mi wyjechała baba na rowerze na egzaminie pod maskę, ominąłem ją bez kierunkowskaza. Potraktowane to było jako błąd, ale później ostatecznie zaliczone. Wątpię, aby też coś takiego egzaminator powiedział Twojemu koledze na oficjalnym egzaminie, gdzie wszystko jest nagrywane. Kierowca przede wszystkim ma zachować zasadę ograniczonego zaufania, więc jaka mowa o potrąceniu? Dziwne.
@rozowystalkuje no nie byłem w tej sytuacji więc nie wiem, ale z jego relacji wynika że egzaminatorowi się coś popier-papier w główce. Mi przez 24 godziny kursu jazdy w ruchu drogowym tylko raz musiałem użyć sygnału dźwiękowego bo jakieś dzieci się ganiały blisko jezdni, generalnie nie napotykam na jakieś nieprzewidywalne zachowania ze strony innych (pieszych, kierowców) ale być może L-ka przyciąga takich potencjalnych samobójców bo myślą że "aaaa kurła egzamin, na pewno
lubią uwalić bo nie puściłeś pieszego, albo nie zachowałeś odstępu...


@WLADCA_MALP: oni nie uwalają, to osoba, która nie zdała sama uwala siebie.

normalny to przymknie oko na drobne błędy lub po prostu da Ci szanse po raz drugi się poprawić


@rozowystalkuje: ale on nie jest ani do przymykania oka, ani do dawania szansy :D To określają konkretnie przepisy.

z opinii innych tez słyszałem że lubią uwalić za jakąś pierdołę


@