Wpis z mikrobloga

@InPay: @pawlo74: Nie wiem, ale na szczęście Lechu też jest anty hype na blockchain i uważa że nie jest wszędzie przydatny. Jednak nie dziw się że tam nie wyskoczy i nie zacznie krzyczeć żeby tego głupiego hasełka nie używać ;) Co on ma zrobić? Trudno, ludzie sami się kiedyś przekonają...

KIEDYŚ TO LECHU CODZIENNIE Z KIBLA Z NAMI DYSKUTOWAŁ.
Kiedyś były czasy, już nie ma czasów... :/
źródło: comment_TKXrwGuM7cTIJ19ZCtQJ5ZA8lNdqW41W.jpg
@cyberpunkbtc: mam taką nadzieję. Chłopaki z bitcoinnet nie żartują oni na poważnie wierzą w blockchain. Zobacz ich kanał zobacz co oni za wiedzę szerzą. Chociaż nie powinienem dziwić się, kiedyś rozmawiałem z nimi po konferencji w Londynie to zaczęli podniecać się, że na kolejnej w Polsce będzie Marek Belka ten od 20 procentowego podatku od oszczędności. Nie zmyślam szczera prawda, bankster Marek. Dobrze, że nie zaprosili Balcerowicza ;)
@pawlo74: Ale słuchaj. Oni wszyscy, wszyscy widzowie są wpatrzeni w niego jak w BOŻKA. Nie przesadzam. Bentyn to już w ogóle, tak uległy przez cały czas. Pyta się go jak byłby jakąś wyrocznią. Prawie nic nie mówi, tylko pyta a jak on coś powie to Bentyn tylko reaguje i kompletnie żadnego swojego zdania, tylko jakby wyrocznia powiedziała co będzie a on musi to przyjąć do wiadomośći.

A najlepsi są ci widzowie.
@cyberpunkbtc: ja to wiem, Ty to wiesz i oni też to wiedzą ale mi tu chodzi o ich poczucie moralności. Oni zarabiają na tych shitcoinach. Z drugiej strony co mnie to obchodzi wolny świat. Ja po prostu nie mogę na nich już patrzeć.
@pawlo74: Ale Bentyn nie rozumie że robi coś złego, niebezpiecznego... Przecież pod tym względem to najgorszy promotor shitów. Personalne tokeny - on sobie robie eksperyment. Nie myśli że ludzie mu wierzą i że mogą na tym stracić. To tylko eksperyment ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kto jest autorem najidiotyczniejszego i najniebezpieczniejszego hasła w Polsce? Bentyn:

Shitcoin to każdy coin, którego nie masz


Najgorszy tekst jaki moze istnieć.