Wpis z mikrobloga

Mireczki z #kolobrzeg i ogólnie #pomorze ktoś :)
Będę ze znajomą w Waszym rejonie na parę dni w okolicy sylwestra i potrzebuję pomocy.
Szukam miejsca, gdzie można pośmigać (najlepiej legalnie!) autem lekko terenowym po jakichś bezdrożach (może jakiś poligon, pagórkowate pole?) - nic mega hardkorowego, ot żeby trochę zjechać z asfaltu i zaszyć na bezludziu. Szukam też ciekawego miejsca na foty (klasyczne + z drona) - przeszukałem już Google i mam parę typów, ale już nie raz od osób z danego miasta otrzymywałem ciekawsze propozycje ;) Ktoś coś? :)
#ciekawemiejsca #pytaniedoeksperta #drony #biedaoffroad #kolobrzeg #morze #baltyk #podrozojzwykopem #zwiedzajzwykopem
  • 5
@krystian87: Wiem o ruinach starego wiatraka oraz pałacu von Kameke (gdzie ponoć już ciężko wejść), malowniczych jeziorkach koło Nietkaninu. Wzdłuż Parsęty parę meandr wydaje się być całkiem malowniczych nawet jak na tę porę roku - coś tego typu poszukuję :) W grę wchodzą też względnie dostępne tereny przemysłowe z industrialnym klimatem.
@vegat: spróbuj wjechać na lotnisko w Podczelu/Bagiczu. Część jest zamknięta faktycznie jako lotnisko, częśc zamknięta, bo próbowali robić rozbiórkę hangarów, ale część nadal jest starym lotniskiem. No i niektóre budynki otaczające nadal są w klimacie poindustrialnym :)
@maciejc: @krystian87: dzięki wielkie panowie za porady, przyjrzę się dokładnie mapom, które podesłaliście i pewnie spróbuję tam dotrzeć. Jak coś Wam jeszcze przyjdzie do głowy to podrzućcie :)