Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może macie jakiś pomysł. Od dłuższego czasu żona nie wyraża chęci na #seks i jakiekolwiek inne formy zbliżenia. Mówi, że się zablokowała, płacze z tego powodu, ale sama twierdzi, że tego nie rozumie, nie wie co się stało, ale czuje też że tego nie potrzebuje. Trwa to już dość długi czas, próbowałem rozmawiać, ale jest trudno, gdy ona twierdzi, że nie wie o co chodzi, kocha mnie, ale jest zablokowana, czuje niepokój i nie potrafi się nawet zmusić. Macie jakieś doświadczenia? Czym to może być spowodowane, jak to można rozwiązać? Już po prostu podle się z tym czuję
Terapia, czy wizyta u seksuologa odpada póki co.
#zwiazki #seks #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 74
  • Odpowiedz
krzywdę niż codziennie na nią krzycząc czy próbując ją rozbierać na siłę (a trochę interesuję się seksuologią i to u mężczyzn wcale nie jest rzadkie zachowanie,


@Ohjeny: ze co proszę? ()

mnie coś podobnego
  • Odpowiedz
XDDDD 2019 za pasem a oni dalej biorą śluby i wierzą w miłość na więcej niż 3 lata


@Xtal: znam debili, którzy jeszcze przed ślubem kłócą się, oddalają od siebie, a mimo to brną w to bo "ślub wszystko scementuje" xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w trakcie epizodów depresyjnych może wystąpić zmniejszenie czy zanik libido.
Poza tym, z takimi sprawami idzie się do specjalisty: lekarza lub terapeuty, a nie na wypok. Terapia/leczenie nie może "odpadać", kiedy żona ewidentnie tego potrzebuje.
  • Odpowiedz