Wpis z mikrobloga

Niedziela wieczur i humor poprawiony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mircy! Pamiętacie naszą złodziejkę do internetów? No to już jest! Tak jak obiecaliśmy, tradycyjnie jeszcze przed pre-orderem, leci do Was pierwszy drop z kickstartera. Poznajcie PowerCube WiFi - elegancka listwa zasilająca z funkcją hotspota/extendera, dostępna na naszej nowej platformie już od poniedziałku. Tymczasem szybkie #rozdajo na vipok!

Losujemy tradycyjnie przez Mirkolos jutro o 18:00 spośród osób które obserwują nasz profil i zostawią plusika.
Stay tuned! ( )

#internet #szukamytesterow #technologia #komputery

PowerCube - Niedziela wieczur i humor poprawiony ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mircy! Pamiętacie nasz...

źródło: comment_chvc7RG9CCM2tqpTxZW5E95H2Y0wlPKY.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@lepszy_rydz: to ciekawe pytanie na które w tej chwili nie odpowiem. Oczywiście posiadamy certyfikaty CE, RoHS ale nie mam pod ręką dokumentacji dot. innych dyrektyw unijnych. Chętnie odpowiem na nie jutro rano.
  • Odpowiedz
@PowerCube: no jasne... w polszy to oczywiscie segment premium bedzie... wszedzie indziej 25$ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie to przesadzona cena... ze wzgędu na to, że moge AP dokupić taniej... efekt ten sam... przemyślcie tą cenę... natomiast złodziejki widzę, że po 54,90 hmm no tak spoko... tylko niezbyt to estetyczne... (taka kula ładowarek, że mi chyba gniazdko wypadnie) ( ͡° ʖ̯ ͡°
H.....H - @PowerCube: no jasne... w polszy to oczywiscie segment premium bedzie... ws...

źródło: comment_6RHEO6Q2aLDER3mBmwBJHloqIWZ0B550.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PowerCube: Można sobie wejścia wymienić? W sensie, że podpinam pod europejskie gniazdko, ale dookoła kostki mam wejścia brytyjskie. Czyli wychodzi mi taka przejściówka, dodatkowo z wejściami usb-c byłoby idealnie :D
  • Odpowiedz