Wpis z mikrobloga

W mym życiu nie ma wiele momentów, w którym mogę szczerze wyznać, że obcowałem z kobiecymi zapachami tak, jak z zapachami męskimi.
Jednakże jeśli się to dzieję, to za każdym razem doznaję tego samego wrażenia, że jeśli mamy podzielić zapachy na tę męskie i damskie, to u płci przeciwnej dostrzegam o wiele mniejsze pole manewru w wyborach zapachowych.
W każdym (no prawie każdym) występują akcenty kwiatów, czy też owoców i może to wywoływać pewnego rodzaju doznania podobieństwa każdego zapachu ze sobą.
Dostałem zadanie, aby znaleźć perfumy dla mojego kolegi dziewczyny, a że w takich wyzwaniach perfumiarskich jestem dość ambicjonalny, to postanowiłem zrobić sobie małe tournee po perfumeriach.
Wybrałem sobie wcześniej parę propozycji które chciałem przetestować i jedną z nich były perfumy Narciso Rodriguez - For Her.
Wiecie co?
Cholera jasna, jakbym poczuł od kobiety je idąc po ulicy, to zatrzymałbym się w miejscu, odwrócił się i pierwsze skrzypce zaczęłyby mi grać hormony!
Jakież to są seksowne, animalne perfumy, a to wszystko zarazem spuentowane kwiatami, które dodają całej kompozycji sznytu i genu powabności!
Lubię rozmawiać o perfumach, a że pomagała mi przesympatyczna i urodziwa dziewczyna w perfumerii, to zapytałem się, czy dla niej tę perfumy są animalne, zwierzęce, z przepleceniem w kompozycji owocami i kwiatami i w tym wszystkim jest coś ultra przyciągającego i gdy odpowiedziała mi, że je kocha to...sami chyba domyślacie się, że w moich myślach rozwiązało się równanie z niewiadomą - niekoniecznie to jest dobra wiadomość dla kolegi :D
Tak one na mnie skubane zadziałały.
Muszę dodatkowo dodać, że Hermes - Twilly d'Hermes są również świetne.
Niesztampowe, z charakterem które powinny być łatwo noszalne dla każdej różowej, a przy tym wszystkim serio pachną bardzo dobrze i z uznaniem kiwałem głową, jak je poczułem na bloterze.

Jak wyszło z wyborem perfum dla kolegi?
Nijak, trzeba go zaciągnąć do wąchalni i już :)

Także pisząc półżartem, półserio - apeluję do Was #rozowepaski...noście Narciso Rodriguez - For Her w wersji toaletowej, a mój wzrok od Was po prostu nie ucieknie ()
Samych pozytywnych doznań olfaktorycznych w ten weekend Wam życzę!

#perfumy #zainteresowania #dradziak
dradziak - W mym życiu nie ma wiele momentów, w którym mogę szczerze wyznać, że obcow...

źródło: comment_NlthUN4X9UwfJgMXbdN4iYFUSx7wXI6y.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dradziak: akurat wczoraj po raz pierwszy zapoznawałem się z damskimi Narcisami i właśnie one wywołały u mnie w myślach "wow!". Skojarzyły mi się z jakimś słodko-kwaśnym cukierkiem... Ale ja zawsze mam dziwne skojarzenia i porównania, niekonieczne zgodne z piramidą.
Opinie Pań z perfumerii to wiadomo, z przymrużeniem oka, bo już One wiedzą, jak zachęcić..;) Ale co by nie było, zapach inny, zwracający uwagę, a kobieta tak pachnąca z pewnością zapadła by
  • Odpowiedz
  • 0
@Mati_45
Prawda?
Potrafi niesamowicie przykuć uwagę i tutaj to wybijające się piżmo nie jest animalne w sposób dziki, tylko bardzo dobrze zbalansowane w akordzie zapachowym.
Zdecydowanie mi też by zapadła w pamięć i jest to obecnie mój top1 zapachów damskich, dzięki którym mogę zamknąć oczy i pochłaniać sensualnie całą kobiecość osoby noszącej:)
  • Odpowiedz
@dradziak: Nie będę się rozpisywał co do Narciso bo masz rację w 100%. Zapach kocicy ʕʔ

Hermes - Twilly d'Hermes

Chciałem tylko nadmienić co do tego. Jeden z najbardziej urzekających flakonów jakie znam. Cudo.
  • Odpowiedz
@dradziak:
Co do czarnego Narcyza zgoda, ale muszę zaprotestować

Muszę dodatkowo dodać, że Hermes - Twilly d'Hermes są również świetne.Niesztampowe, z charakterem które powinny być łatwo noszalne dla każdej różowej,


Toć to pachnie jak otwarta puszka landrynek, albo popularne kiedyś gumy kulki, tylko dziesięć razy mocniej. Niestety, ale po 5 min. ten zapach staje się strasznie uciążliwy w noszeniu, najzwyczajniej mdlący. Polecam jednak go testować na sobie, a nie tylko niuchać
  • Odpowiedz
@dradziak: wąchałeś też edp? Ja chyba bardziej wolę wersję edp ("chyba", bo wąchałam kilka lat temu i może się mylę ;)
Z łudząco podobnych zapachów mogę również polecić tańszą Lovely Sarah Jessica Parker - to jeden z tych celebryckich zapachów, których nie trzeba się wstydzić ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Minishcap
Flakon jest super, też od razu na to zwróciłem uwagę :D
@loginu_brak
Trudno mi go testować na własnej skórze z wiadomych względów, aczkolwiek dla mnie nie jest ona przytłaczająca i jest gdzieś balans zachowany, który nie męczy :)
Nie są to wybitne perfumy, ale ja z ręką na sercu mogę je polecić :D
@ChissCake
Nie, nie testowałem, bo już "nosa" nie miałem, ale przetestuje i EDP z pewnością :)
Trochę ekscytujące,
  • Odpowiedz
@dradziak: trzeba przyznać, że Narciso robi naprawdę niebanalne kompozycje i na tle damskich mainstreamowych słodziaków jego zapachy to perełki. Fajnie, że go odkryłeś :)
Moim faworytem jest Narciso Poudree, też ma piżmo ;)
  • Odpowiedz
@ChissCake:
Robi, robi i to w liniach męskich i damskich jak widać :)
Intrygował mnie zawsze flakon, bo ja uwielbiam minimalizm, a minimalistyczny napis z przepełniającą czernią jest świetny :D
No to koniecznie będę musiał sprawdzić w takim razie :)
  • Odpowiedz
@dradziak: już po kilku sekundach od ubrania tego zapachu wiedziałam, że coś mi przypomina, że już kiedyś pachnialam podobnie. Im dłużej czułam For Her, tym bardziej mnie utwierdzały w tym przekonaniu. I nagle jest, bingo, mamy to! Avon! Jakby Tommorow zmieszać z Today, tak mi się zdaje. Wspólne nuty tych perfum to bursztyn i piżmo, i to chyba wybija się na mnie najbardziej, są takie ciepłe, przyjemne. A może mnie mój
  • Odpowiedz
  • 1
@Myrszula
( ʖ̯)
Oczywiście, że masz rację!
Są ciepłe, po 40 minutach od aplikacji stają się o wiele cieplejsze niż w otwarciu.
Nie są takie dzikie, jakby są bardziej ułożone i cieszy mnie, że dzięki takiemu wpisowi może coś nowego na swojej półce będziesz miała... :)
  • Odpowiedz
  • 0
@tangerine_
Super :)
Powiem Ci, że ostatnio także porównałem je bloter w bloter i stawiam je absolutnie na równi z delikatnym plusem w stronę EDP.
Natomiast sama kompozycja w obu koncentracjach to dla mnie absolutny faworyt w kategorriach kobieto załóż je wraz z uśmiechem na twarzy i jestem Twój ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz