Wpis z mikrobloga

@MolestaEwnement: moim zdaniem bransoletki z serduszkiem/znakiem nieskończoności są takie nijakie. Najłatwiejszy wzór i nawet znam kilka osób z mojego otoczenia co też tak uważa. Z własnego doświadczenia wiem, że różowy bardziej ucieszy się z takiej, przy której będzie zawieszka z rzeczą, która ona lubi. Ale może to tylko moje zdanie. A polecam Kruka, Apart też ma niektóre fajne no i czasami warto zobaczyć lokalnych jubilerów w mieście. Ceny zdecydowanie niższe, a
@MolestaEwnement: to ciężka sprawa dla mnie( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze też możesz podejść do sklepu i popytać, obsługa u jubilera wręcz nad tobą skacze i mało Ci loda nie zrobi żebyś tylko coś kupił od nich ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MolestaEwnement: z takich wzorów co podobają się mojemu różowemu i koleżankom to: kwiat lotosu, geometryczne zwierzeta, łapacze snów, ogólnie jakieś zwierzęta pokroju motyl, słoń, krzyż (też trochę oklepany, ale niektóre lubią) i tyle co mi przychodzi do głowy teraz
@uytx: a czy ona takie lubi? Ja np.nie lubię takich lancuszkowych z zawieszkani, wole jakieś takie koralikowe (choć delikatne).
I czy w ogóle je nosi?
Może lepiej kolczyki?

Albo coś do książek?