Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie rozmyslam jak bardzo jestem zalosna.
Spotykalam sie ponad 3 miesiace z niebieskim. Ostatnie tygodnie to byly tylko moje wieczne propozycje spotkan, on pisal ale rzadko bo jest zajety. Mialam rozmowe o lepiej platna prace, czy zapytal jak poszlo? A po co. Pytal czy robimy cos wspolnie na sylwestra ale to ja mialam dawac propozycje ktore odrzucal bo nie. Jak chcial sie spotkac to dlatego ze sie nudzi. Moje proby rozmow konczyly sie niczym. Ostatnie 2 dni przestal w ogole odpisywac. Pisalismy ze soba a on po prostu nie odpisal, nastepnego dnia wcale sie nie odezwal (ja tez bo uznalam ze ile mozna) chociaz non stop byl dostepny (tak, sprawdzalam jak nawiedzona gimbusiara). W koncu sama napisalam z pytaniem czy cos sie stalo bo uznalam ze moze to ja sie obrazam za nic a mial jakis wypadek czy cos takiego. W odpowiedzi dowiedzialam sie ze on myslal ze ja sie obrazilam za to ze sie nie odzywa wiec uznal ze nie bedzie sie odzywal i to przeczeka. Zapytalam go tylko czy on jest jakims dzieckiem. W odpowiedzi dostalam "xd". Szkoda jeszcze ze nie nazwal mnie dzbanem. I szkoda, ze jak sie kogos nie chce to zamiast otwarcie normalnie to przyznac to lepiej #!$%@? jakies dno.
#zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie, kiedy wy się nauczycie, że to od początku powinno wychodzić wszystko po równo z dwóch stron... gość od początku dawał Ci do zrozumienia, że ma Cię w dupie i tyle. Nie nastawiaj się, że zawsze będziesz słyszała to wprost, bo tak to niestety nie wygląda.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na serio kolejny wpis muszę tłumaczyć?

Czy ci się to podoba czy nie, żyjesz w świecie chamów i idiotów, gdzie zjawisko bycia robionym w #!$%@? przez drugą osobę jest na tyle powszechne, że aż "normalne". Zgadzam się, że NORMALNI ludzie tak nie robią, ale trzeba być naiwnym idiotą by zakładać, że wszyscy ludzie postępują w uczciwy sposób.

Reasumując, nie uważam tego za normalne zachowanie, ale nie wmawiam sobie, że świat
  • Odpowiedz
OP: @bezbekpol to nie bylo tak ze tylko ja mu cos proponowalam. Na poczatku to on pisal, staral sie i proponowal. Potem sie nagle cos zmieniło i wszystkiego mu sie odechcialo. Ja chcialam z nim rozmawiac, dowiedziec się o co chodzi bo jestem taka osoba, ze myslalam ze wszystko da sie naprawic, ze dowiem sie o co chodzi. Trudno, moze nie pasuje do tego swiata i wymieniania ciagle partnerów, posiadania wszystkich
  • Odpowiedz