Wpis z mikrobloga

Też tak macie że jesteście w towarzystwie i widzicie jakie tępaki was otaczają?!? Umysłowe ameby co są po studiach itp ale jednak inteligencji życiowej brak! Ludzie którzy myślą że jak skończyli studia to są ponad kimś?!? A j----e k--------y w życiu codziennym to j----e pazie
co nie potrafią koła zmienić w samochodzie ani nawet uruchomić "magicznej" mikrofali bez instrukcji?!? To są prawdziwe #przegryw!!! A się w-------m¯\_(ツ)_/¯
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: nie chodziłem do gimnazjum dziecko. Spotykam takich ludzi w życiu codziennym. Rozmawiasz z takim jak z człowiekiem ale jego logika( a właściwie jej brak) r---------a ci umysł!!! Czasami się zastanawiam czy to jestem taki inteligentny i zasady życiowo czy to są k---a ludzie którzy dziękują komuś tam za tzw. Odruch bezwarunkowy czyt. Oddychanie
  • Odpowiedz
@aardwolf: aha. Czyli jak nie ruchasz to jesteś przegtywem?!? Stąd ten tag?!? Nie ruchasz=przegryw?!? Ja rucham co jakiś czas zależy kiedy mi się chce i która koleżankę wydzwonie ponieważ się nie wiąże bo takie jedno scierwo z którą mam 12letnią córkę się puszczają!!! W takim razie jak mnie na wiesz według waszych wypokowych tagów?!? xD
  • Odpowiedz
@Manix13: przecież skoro są po studiach to są 100 x mądrzejsi od cb xdd
Wiadomo że ciężej jest nauczyć się fizyki kwantowej niż założyć koło w samochodzie
Więc oni nauczą się tego co im wypominasz
Ale ty nie nauczy się prawdopodnie tego co znają oni xd
Masz ból d--y po prostu xdddd
I jak każdy Polaczek januszek uważasz się za alfe i omege
XDDDD
  • Odpowiedz
@Manix13: nie?
Za kogo ty się typie uważasz?
Masz po prostu większe OBYCIE życiowe i tyla XD
Jeszcze wyjedź mi z tekstem ze jesteś ode mnie starszy więc masz rację
To będzie pełnia polactwa xdd
.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jestem starszy ale wiem że biedronka tak samo jak autobusy zostały stworzone dla najbiedniejszych. A właściwie dla ludzi bez ambicji!!! Brak ambicji=biedronka=autobusy=plebs
  • Odpowiedz