Wpis z mikrobloga

No to masz jeszcze na samochod :). Napisz czasem jak Ci sie tam zyje. Wielu mysli o powrocie, a przynajmniej jest ciekawych porównania zycia w Polsce i Irlandii. Jeli to nie tajemnica to jakie miasto?
  • Odpowiedz
@jedrus7: Ja ci podpowiem jeżeli chcesz transportować więcej, a nie jest to szkło - rozważ spakowanie europalet. Wymiary 120x80cm podstawa (ale warto zostawić z 5-10 cm dystansu) i wysokość do 150-180cm w zależności od operatora, waga zwykle do 300kg. Pytaj o ubezpieczenie bo z tym różnie i deklaruj jako mienie przesiedleńcze.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: a ja wróciłam w styczniu z Anglii do Bydgoszczy i jest bardzo dobrze :D ani sekundy nie żałowałam tej decyzji. Mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie tak samo. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@kwietniu82: Nie kupię samochodu, bo nie mam prawka:) A miasto masz w tagach

@jedrus7: Mebli praktycznie nie mam. Trochę rupieci z dziecięcego pokoju i tyle.

@Regis86: Firmę jak najbardziej polecam. Musiałem się jachnąć razem z kurierem przez Europę, bo jechałem z kotem. Wjechaliśmy na prom do Anglii o 20:40 w niedzielę. We wtorek o 03:30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NamietnyDzwigowy: jestem kucharzem. Pracuję w zawodzie od 11 lat (z 9-miesięczna przerwą).

Z wcześniejszych wyliczeń wynika, że muszę zgarniać minimum 2500 na rękę, żebyśmy mogli związać koniec z końcem.
  • Odpowiedz
@kaef_v2 rozumiem. No to powodzenia, wszystko się pewnie jakoś ułoży. Też siedzę na emigracji i często myślę o tym żeby uzbierać na mieszkanie i wrócić ale przeraża mnie wizja polskich zarobków. Przyzwyczaiłem się już do tej europejskiej wyplaty, a z drugiej strony marzę o tym "polskim luzie"
  • Odpowiedz