Wpis z mikrobloga

@MrsHyde moja miała nie ledwo widoczny i już z dużym brzuchem n chodzi :-) jeżeli jest cokolwiek widać to raczej pozytywny. Powtórz dla pewności.

Pewnie wiesz że to ma ważność kilka kilkanaście minut. Potem choćby bo wskazywał 6 kresek to i tak nieważne?
  • Odpowiedz
@DulGukat taa. W UK to mówią że taki test jest miarodajny i lekarza na oczy nie zobaczysz przez całą ciążę. Jedynie polozne. Pierwsze spotkanie ze służbą medyczna jest w 12 tygodniu :-D
  • Odpowiedz
@MrsHyde: ciąża jak nic, jak zrobisz inne testy to noe zdziw się jakby wyszła Ci 1 kreska, u nas tak było, a w tym momencie córka mi drzemie na rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrsHyde: mam nadzieje ze testy z dobrej apteki, a nie półki w supermarkecie. U mojej żony te supermarketowe pokazywały generalnie losowe wyniki, dopiero apteczne dawały pewność. No i nie ma nic pewniejszego, niż badanie krwi. Ale z tego co na razie widać, to łykaj kwas foliowy i rozglądaj się za szkołą rodzenia! Gratulacje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrsHyde: W instrukcji jest napisane, że nawet słaby odcień oznacza ciążę. Moja żona jak robiła test, to myślała, że nie jest w ciąży, ja ją uświadomiłem, że jest. Uwierzyła dopiero jak ginekolog potwierdził. Gratulacje jesteś w ciąży :)
  • Odpowiedz