Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FunWorld: no ciekawe. 0 ludzi z autyzmem, wśród grupy badanej, zdecydowanie zgadza się z powiazaniem. Do tego największy procent z innych grup dla zdecydowanego braku zgody z powiązaniem.
  • Odpowiedz
@Unik4t: No tak. Autystycy są zwykle inteligentni, twardo stąpają po ziemi i weryfikują informacje. Na przykład na moim facebooku nie widziałem ani razu łancuszka, ani innego spamu napisanego przez zdiagnozowanych, albo podejrzanych o bycie aspie. Wiem, że to anegdotyczny dowód, ale rozmawiałem o tym też z innymi i to się po prostu rzadko zdarza. Podobnie jest z teoriami spiskowymi, manipulacjami polityków, challengami, religią...
FunWorld - @Unik4t: No tak. Autystycy są zwykle inteligentni, twardo stąpają po ziemi...

źródło: comment_UnDNcSjO1cfNWCdG6yuLTbe0B2RqDq1f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Unik4t: Ostatio na wykopie był test AQ. Warto sprawdzić swój wynik: https://www.wykop.pl/link/4752249/test-aq-test-przesiewowy-na-zespol-aspergera/

Ludzie jeszcze są ignorantami w tym temacie. Mam zamiar powalczyć trochę o tę sprawę. Dawid odwalił kawał dobrej roboty tym filmem. Niestety zasięg tego typu filmów ogranicza się głównie do ludzi zainteresowanych faktami. Wciąż największym problemem są ludzie, którzy najprawdopodobniej tego filmu nie obejrzą. Trzeba opracować i spróbować jeszcze inne metody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FunWorld: szczerze? Po obejrzeniu filmu zauważyłem u siebie i niektórych bliskich pewne cechy które zakrawają o Aspergera.


  • Odpowiedz