Wpis z mikrobloga

@Jezus_z_Galileii: oryginały jak i masa innych perfumerii, które często mają jeszcze lepsze ceny.
Kupowanie W Douglasie czy Sephorze to frajerstwo, naprawdę. Robią z klienta głupa a ich konsultantki to jest żenada zwłaszcza jeśli chodzi o zapachy.
Ostatnio przyszłam po coś lekkiego i kwiatowego dla mamy która nie lubi ciężkich zapachów a ta mi wyciąga Black Opium XD i za niby taką obsługę płacisz więcej.
@Jezus_z_Galileii

przecież iperfumy to fake, każdy wie że ten napis że są z notino to tylko chwyt reklamowy żeby sobie zwabić klientów. A że sprzedają podróby to chyba już każdy wie, myślisz że tę opinię w internecie są legitne? Oczywiście że kupili sobie te komentarze, ludzie nie dajcie sobie wkręcić że tam są oryginalne zapachy! Wolę dopłacić jeszcze wiecej do ceny w D czy S żeby na sto procent mieć zapach przy
@Rootkins: nie zapominaj że Notino kupuje komentarze nie tylko w Polsce. Działają na miedzynarodową skalę, zagraniczni recenzenci też tam kupują i udają że to oryginalne zapachy. Nigdy nie wiedziałem że na sprzedaży podrób można się tak dorobić żeby płacić za lewe recenzje na całym świecie.